Šeimininkai dominavo nuo pat dvikovos pradžios ir sužaidus 9 minutes turėjo puikią galimybę įsiveržti į priekį, tačiau Dirko Kuyto smūgį atrėmė ir kamuolį į virpstą nukreipė vartininkas Davidas Jamesas.

Dar po kelių akimirkų savo progos neišnaudojo retai pagrindinėje sudėtyje pasirodantis saugas Lucasas Leiva, kuris būdamas visiškai laisvas galva mušė virš vartų.

"Portsmouth" į tai atsakė Bouba Diopo bandymu galva iš penkių metrų, tačiau po Seano Daviso perdavimo smūgiavęs saugas pataikė tiesiai į vartų sargą Pepe Reiną, nors turėjo išties gerą galimybę išvesti svečius į priekį.

"Raudonieji" ir toliau turėjo iniciatyvą, bet jiems sunkiai sekėsi pralaužti sutankintą bei darniai dirbusią Portsmuto komandos gynybą. Po didžiosios pertraukos laimę iš toli pabandė "Liverpool" gynėjas Alvaro Arbeloa bei saugas Stevenas Gerrardas, tačiau visi mėginimai buvo nesėkmingi.

Netrukus pavojingai galva mušė D. Kuytas, o Yossi Benayounui, iššokusiam vienam prieš vartininką, paskutinę akimirką smūgiuoti sutrukdė gynėjas Sylvainas Distinas.

Visgi 75-ą minutę, stadione susirinkusių žiūrovų džiaugsmui, krito vienintelis įvartis - po kampinio Bouba Diopas kvailai sužaidė ranka, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo S. Gerrardas, pasiuntęs kamuolį į patį vartų kampą.

Nesunkiai tris taškus taip pat savo aikštėje iškovojo šalies čempionas "Manchester United", 2:0 palaužęs Londono "West Ham". Lengvą pergalę šventė ir antroje vietoje žengiantis Londono "Chelsea", 3:0 nugalėjęs ambicingą čempionato debiutantą "Hull" klubą.

Įspūdingas lygiąsias Londono derbyje iškovojo absoliutus autsaideris "Tottenham" klubas, išvykoje su "Arsenal" sužaidęs 4:4.

Trečiadienio rezultatai:

Birmingemo "Aston Villa" 3 - 2 "Blackburn"

30' [0 - 1] Stephen Warnock

45' [1 - 1] Luke Young

65' [2 - 1] Gareth Barry

87' [3 - 1] Gabriel Agbonlahor

90' [3 - 2] Brett Emerton

Londono "Fulham" 2 - 0 "Wigan"

11' [1 - 0] Andrew Johnson

60' [2 - 0] Andrew Johnson

"Hull" 0 - 3 Londono "Chelsea"

3' [0 - 1] Frank Lampard

50' [0 - 2] Nicolas Anelka

75' [0 - 3] Florent Malouda

"Stoke" 1 - 0 "Sunderland"

73' [1 - 0] Ricardo Fuller

Londono "Arsenal" 4 - 4 Londono "Tottenham"

13' [0 - 1] David Bentley

37' [1 - 1] Mikael Silvestre

46' [2 - 1] William Gallas

65' [3 - 1] Emmanuel Adebayor

67' [3 - 2] Darren Bent

68' [4 - 2] Robin van Persie

89' [4 - 3] Jermaine Jenas

90' [4 - 4] Aaron Lennon

"Bolton" 0 - 1 Liverpulio "Everton"

90' [0 - 1] Marouane Fellaini

"Liverpool" 1 - 0 "Portsmouth"

76' [1 - 0] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)

"Man Utd" 2 - 0 Londono "West Ham"

14' [1 - 0] Cristiano Ronaldo

30' [2 - 0] Cristiano Ronaldo

"Middlesbrough" 2 - 0 "Man City"

53' [1 - 0] Alfonso Alves (iš 11 metrų baudinio)

90' [2 - 0] Gary O'Neil

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)