Antroje grupėje (HCP 25-35,9) pirmąją vietą užėmė Ričardas Krušinskas, antras liko Artūras Urbonavičius, trečias – Oridijus Čaplikas.

Trečioje grupėje (HCP 36-54) geriausiai pasirodė Žilvinas Kvedaravičius, aplenkęs antroje vietoje likusią Simoną Preišegalavičienę ir trečiąją vietą iškovojusį Giedrių Jarmalavičių.

Pirmą kartą išskirtos vaikų grupės (HCP 0-54) nugalėtoju tapo Ž. Kvedaravičius, antroji vieta atiteko Tomui Jarošiui, trečioji – Kornelijui Baliukoniui. Varžybų organizatoriai planuoja, jog nuo kito sezono vaikai nuolatos varžysis atskiroje savo grupėje.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.