Mačo pradžia "Villarreall" buvo itin prasta - pirmają minutę po puikaus Diego Forlano perdavimo įvartį pelnė "Atletico" puolėjas Simao. Kiek vėliau pavojingą ataką sukūrė ir šeimininkai, baudos aikštelėje buvo pargriautas Giussepe Rossi, tačiau teisėjas situacijoje pražangos neįžvelgė.

22-ą minutę rezultatas tapo jau 2:0 - Javi Venta perdavė kamuolį į priekį D. Forlanui ir šis tiksliu smūgiu nuginklavo vartininką Diego Lopezą. Kiek vėliau vėl pasižymėti galėjo G. Rossi, tačiau jo smūgį puikiai atlaikė Leo Franco.

37-ą minutę "Atletico" liko dešimtyje, kai už grubią pražangą prieš Joaną Capdevilla gavęs antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas Banega. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Robert'as Pires'as pelnė įvartį, tačiau teisėjas jo neįskaitė, mat dar atakos pradžioje kamuolys buvo palikęs aikštę.

Jau antrojo kėlinio pradžioje "Villarreal" pagaliau sušvelnino rezultatą - Marcosas Senna smūgiavo iš už baudos aikštelės ribų, kamuolį gaudė L. Franco, tačiau vartininkui jis išslydo iš rankų ir įskriejo į vartus.

Vos po trijų minučių rezultatas jau tapo lygus - Joseba Llorente smūgavo į "Atletico" vartus ir nepaliko jokių šansų vartinininkui L. Franco.

Tačiau "Villarreal" šturmas tęsėsi ir toliau - R. Pires'as prie savęs pritraukė kelis gynėjus, perdavė kamuolį Gonzalo Rodriguezui ir pastarasis mušė trečiąjį komandos įvartį.

68-ą minutę šeimininkai ir toliau siautė - Santi Cazorla perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur G. Rossi puikiai jį susistabdė ir mušė dar vieną įvartį.

Tačiau arenoje susirinkę žiūrovai net nesitikėjo, kas įvyks toliau - iš pradžių Simao iššoko vienas prieš vartininką ir švelnino savo ekipos atsilikimą iki 3:4. Vos po trijų minučių tas pats Simao aukštai perdavė kamuolį į baudos aikštelę ir Raulis Garcia galva nukreipė jį į vartus.

89-ą minutę D. Forlanas dar galėjo iškovoti savo ekipai tris taškus, tačiau nesusistabdė kamuolio ir jį išmušė "Villarreal" gynėjai. Neįtikėtinai dramatiškas mačas baigėsi lygiosiomis 4:4.

Kiek netikėtą pralaimėjimą namuose patyrė "Sevilla", 0:1 nusileidusi "Malaga" ekipai. Pergalę išplėšė Madrido "Real", namuose 3:2 įveikęs Bilbao "Athletic". Čempionato lyderė "Valencia" prarado du taškus, išvykoje pasiekusi tik lygiąsias 1:1 su Huelvos "Recreativo" vienuolike.

Visi sekmadienio rezultatai:

"Deportivo" 0 - 3 "Sporting Gijon"

22' [0-1] David Barral (iš 11 metrų baudinio)

26' [0-2] Gonzalez Carmelo

84' [0-3] Diego Castro

42' Diego Daniel Colotto pašalintas iš aikštės ("Deportivo").

"Getafe" 1 - 0 "Valladolid"

31' [1-0] Daniel Cata Diaz

"Mallorca" 3 - 0 "Espanyol"

49' [1-0] Aritz Aduri

6o' [2-0] Aritz Aduri

76' [3-0] Fernando Varela

"Numancia" 2 - 1 "Racing Santander"

26`[1-0] Jose Javier Barkero

90`[1-1] Mohammed Tchité (11 m b.)

90`[2-1] Cisma Domingo

"Sevilla" 0 - 1 "Malaga"

18' [0-1] Lopez Alvarez Adrian

67' Adriano Correira pašalintas iš aikštės ("Sevilla").

"Recreativo Huelva" 1 - 1 "Valencia"

47' [1-0] Javier Gallego Camunas

63' [1-1] David Villa

"Villarreal" 4 - 4 "Atletico"

1' [0-1] Simao

22' [0-2] Diego Forlan

48' [1-2] Marco Senna

51' [2-2] Joseba Llorente

58' [3-2] Gonzalo Rodriguez

67' [4-2] Giussepe Rossi

83' [4-3] Simao

85' [4-4] Raul Garcia

38' iš aikštės pašalintas Banega ("Atletico").

Madrido "Real" 3 - 2"Athletic Bilbao"

13' [1-0] Wesley Sneijder

29' [2-0] Gonzalo Higuain

34' [2-1] Joseba Etxebarria

45' [2-2] Andoni Iraola

59' [3-2] Gonzalo Higuain

78' iš aikštės pašalintas Fernando Amorebieta ("Athletic Bilbao").

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)