Mūsų šalies atstovai turnyre pelnė penkis medalius - aukso medalį svorio kategorijoje iki 85 kilogramų iškovojo buvęs joniškietis Vilius Laurinaitis, svorio kategorijoje iki 69 kg sidabro apdovanojimą pelnė Laimonas Gečas, o Vaidotas Dervinis (iki 46 kg), Ramūnas Dagys (iki 54 kg) ir Remigijus Guntis (iki 63 kg) pasipuošė bronzos medaliais.

Šalies jaunių rinktinės treneris Olegas Antoščenkovas sakė, kad komanda nuo rugsėjo pradžios pradėjo pasiruošimą kitam sezonui. "Laikas greitai bėga - po tarptautinių turnyrų Ukrainoje, Rusijoje, Lenkijoje ir Vengrijoje vyks Europos jaunių čempionatas Serbijoje. Mūsų tikslas yra pagerinti šių metų rezultatus ir Serbijoje iškovoti medalius, todėl džiugina imtynininkų požiūris į darbą. Ypač malonu stebėti V. Laurinaičio, J. Matuzevičiaus, R. Gunčio ir R. Dagio tobulėjimą", - kalbėjo treneris.

Lietuvos imtynininkai Rūtenis Uginčius (iki 46 kg), Žydrūnas Vedrevičius (iki 58 kg) ir Mindaugas Šurmaitis (iki 63 kg) užėmė penktąsias vietas.

Visi turnyro prizininkai šiuo metu treniruojasi Lietuvos olimpiniame sporto centre (LOSC).

Turnyre Lenkijoje dalyvavo 241 imtynininkas iš Baltarusijos, Lenkijos, Ukrainos ir Lietuvos.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.