"Marseille" į priekį išsiveržė jau 13-ąją minutę, kai įvartį pelnė Bakari Kone. Antrajame kėlinyje skirtumą padidino savo 4-ąjį įvartį čempionate pelnęs Hatemas Ben Arfa, ir nors šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą, galutinį tašką mače paskutinę minutę padėjo Charlesas Kabore.

Į trečiąją vietą po šio turo pakilo "Le Mans" klubas, namuose 2:0 įveikęs "Nancy" ekipą.

Trečiasis sekmadienio susitikimas tarp "Auxerre" ir "Rennes" ekipų baigėsi be įvarčių 0:0.

Sekmadienio mačų rezultatai:

"Valenciennes" 1 - 3 "Marseille"

13` [0 - 1] Bakari Kone

73` [0 - 2] Hatem Ben Arfa

81` [1 - 2] Gregory Pujol

90` [1 - 3] Charles Kabore

"Le Mans" 2 - 0 "Nancy"

33` [1 - 0] Pascal Berenguer (į savo vartus)

66` [2 - 0] Roland Lamah

"Auxerre" 0 - 0 "Rennes"

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)