42 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje svečiai į priekį įsiveržė 35 minutę, kaip po Andreas Becko perdavimo pasižymėjo Vedadas Ibisevičius.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje "Hannover" atstatė pusiausvyrą ir net įsiveržė į priekį - tikslų bei galingą gynėjo Christiano Schulzo smūgį iš arti sekė 67 minutę vartininką nuginklavęs Jiri Stajnerio bandymas.

Tačiau tai toli gražu nebuvo pabaiga. "Hoffenheim" perėmė iniciatyvą ir pradėjo mušti įvarčius vieną po kito. Iš pradžių, 70 minutę, "Hannover" vartininkas Florianas Fromlowitzas nesėkmingai atmušė Sejedo Salihovičiaus smūgį ir pirmasis prie kamuolio prišokęs nigerietis Chinedu Obasi atstatė pusiausvyrą - 2-2.

Dar po dviejų minučių komandos draugai sveikino jau patį Salihovičių, tiksliu šūviu kaire koja iš 16 metrų po Carloso Eduardo perdavimo išvedusį "Hoffenheim" į priekį.

Likus žaisti dešimt minučių persvarą įtvirtino Obasi, vėl pasižymėjęs po fantastiškai žaidusio Salihovičiaus perdavimo, o varžovių triuškinimą baigė Vedadas Ibisevičius.

Negana to, 85 minutę iš aikštės buvo išvytas nervų nesutvardęs "Hannover" saugas Arnoldas Brugginkas, grubiai pargriovęs Salihovičių.

Tik trečiąją pergalę šį sezoną bei pirmąją per keturis mačus iškovojo šalies čempiono titulą ginanti Miuncheno "Bayern" ekipa, išvykoje vargais negalais 1-0 palaužusi "Karlsruhe".

Svečiai rungtynes pradėjo sėkmingai ir iškart ėmė spausti 30,5 tūkstančių žiūrovų palaikomus varžovus, tačiau nei Bastianui Schweinsteigeriui, nei pirmą minutę geltoną kortelę užsidirbusiam Franckui Ribery realizuoti progų nepavyko.

"Karlsruhe" po truputį atsigavo ir 15 minutę surengė grėsmingą ataką, kuri baigėsi tolimu Sebastiano Freiso smūgiu, sudrebinusiu "Bayern" vartų skersinį.

Dar kiek vėliau Miuncheno ekipos vartininkas Michaelis Rensingas atmušė tolimą Antonio da Silvos bandymą, išlaikydamas sausą rezultatą.

40 minutę "Bayern" patyrė didelį nuostolį - dėl šonkaulių traumos aikštę turėjo palikti puolėjas Luca Toni.

Nors antrajame kėlinyje galimybių pelnyti įvartį turėjo ir Timas Sebastianas, ir Georgieras Alexanderis Iashvili, dvikovai artėjant prie pabaigos svečiai perėmė iniciatyvą ir galiausiai pasiekė savo - 86 minutę po gynėjo Massimo Oddo perdavimo iš dešiniojo krašto įvartį pelnė Miroslavas Klose.

Visi rezultatai:

Frankfurto "Eintracht" 0 - 2 Leverkūzeno "Bayer"

8' [0 - 1] Patrick Helmes (iš 11 m. baudinio)

61' [0 - 2] Arturo Vidal

"Koln" 1 - 0 "Cottbus"

40' [1 - 0] Milivoje Novakovic

29' iš aikštės pašalintas Igor Mitreski ("Cottbus")

"Hannover 96" 2 - 5 "TSG Hoffenheim"

36' [0 - 1] Vedad Ibisevic

48' [1 - 1] Christian Schulz

63' [2 - 1] Jiri Stajner

70' [2 - 2] Chinedu Obasi Ogbuke Edu

73' [2 - 3] Sejad Salihovic

81' [2 - 4] Demba Ba

83' [2 - 5] Vedad Ibisevic

85' iš aikštės pašalintas Arnold Bruggink ("Hannover 96")

Berlyno "Herta" 2 - 1 "Stuttgart"

30' [1 - 0] Maximilian Nicu

51' [1 - 1] Jeronimo Cacau

87' [2 - 1] Gojko Kacar

"Karlsruhe" 0 - 1 Miuncheno "Bayern"

86' [0 - 1] Miroslav Klose

Brėmeno "Werder" 3 - 3 Dortmundo "Borussia"

59' [0 - 1] Alexander Frei (iš 11 m. baudinio)

68' [1 - 1] Frank Baumann

73' [1 - 2] Mats Hummels

88' [2 - 2] Claudio Pizarro

90' [3 - 2] Claudio Pizarro

90' [3 - 3] Mohamed Zidan

"Wolfsburg" 4 - 1 "Bielefeld"

5' [1 - 0] Zvjezdan Misimovic

34' [2 - 0] Zvjezdan Misimovic

55' [3 - 0] Alexander Madlung

60' [3 - 1] Alexander Laas

64' [4 - 1] Grafite