Kitame šios grupės mače Serbija išvykoje įtikinamai 3:1 nugalėjo buksuojančią Austriją bei su 9 taškais pakilo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje. Lietuviai, turintys tiek pat taškų, rikiuojasi antri, o trečiąją-penktąją pozicijas dalijasi po 4 taškus surinkusios Rumunija, Austrija bei Prancūzija. Tiesa, pastaroji yra sužaidusi tik trejas rungtynes.

Žygį be nesėkmių tęsia italo Fabio Capello vadovaujama Anglijos rinktinė, išvykoje 3:1 nugalėjusi Baltarusiją. Pergalę futbolo gimtinės atstovams atnešė du tikslūs Wayne'o Rooney bei Steveno Gerrardo smūgiai.

Kitoje šeštosios grupės dvikovoje Kroatija be vargo 4:0 sutriuškino Andorą.

Po šio turo pogrupyje tvirtai pirmauja Anglija (12 tšk.), o jai įkandin seka 5 taškais atsiliekančios Kroatija bei tik 3 rungtynes sužaidusi Ukraina.

Ir toliau pergales skina Europos čempionė Ispanija, 5 grupės mače išvykoje 2:1 palaužusi Belgiją. Šeimininkai 7-ą minutę pirmavo po tikslaus Wesley Soncko smūgio, bet dar prieš didžiąją pertrauką pusiausvyrą atstatė saugas Andresas Iniesta, o 88-ą minutę pergalę išplėšė Davidas Villa.

Toje pačioje grupėje mūsų kaimynė Estija mačą su Turkija baigė be įvarčių, o Bosnija ir Hercegovina 4:1 nugalėjo Armėniją.

Šioje grupėje pirmauja Ispanija (10 tšk.), ją vejasi Turkija (8 tšk.).

Prie netikėtų rezultatų reikėtų priskirti nesėkmingą Portugalijos rinktinės pasirodymą, kuri namuose nesugebėjo įveikti Albanijos vienuolikės, bei Lenkijos pralaimėjimą Slovakijai 1:2. Po šios pergalės slovakai netikėtai tapo 3 grupės lyderiais.

Visi trečiadienio rungtynių rezultatai:

1 grupė

Malta 0 - 1 Vengrija

23' [0 - 1] Sandor Torghelle

Portgualija - Albanija 0:0

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

Latvija 1 - 1 Izraelis

50' [0 - 1] Yossi Benayoun

89' [1 - 1] Vladimirs Kolesničenko

Liuksemburgas 0 - 0 Moldova

Graikija 1 - 2 Šveicarija

42' [0 - 1] Alexander Frei (iš 11 m b.)

68' [1 - 1] Angelos Charisteas

77' [1 - 2] Blaise Isetsima NKuf

Čekija 1 - 0 Slovėnija

61' [1 - 0] Libor Sionko

Slovakija 2 - 1 Lenkija

70' [0 - 1] Euzebiusz Smolarek

85' [1 - 1] Stanislav Sestak

86' [2 - 1] Stanislav Sestak

Šiaurės Airija 4 - 0 San Marinas

30' [1 - 0] David Healy

43' [2 - 0] Grant McCann

55' [3 - 0] Kyle Lafferty

74' [4 - 0] Steven Davis

63' iš aikštės pašalintas Mauro Marani (San Marinas).

Rusija 3 - 0 Suomija

23' [1 - 0] Petri Pasanen (į savus vartus)

65' [2 - 0] Veli Lampi (į savus vartus)

88' [3 - 0] Andrej Aršavin

Vokietija 1 - 0 Velsas

72' [1 - 0] Piotr Trochowski

Bosnija ir Hercegovina 4 - 1 Armėnija

31' [1 - 0] Emir Spahic

39' [2 - 0] Edin Dzeko

55' [3 - 0] Zlatan Muslimovic

85' [3 - 1] Vahagn Minasyan

89' [4 - 1] Zlatan Muslimovic

Estija 0 - 0 Turkija

Belgija 1 - 2 Ispanija

7' [1 - 0] Wesley Sonck

36' [1 - 1] Andres Iniesta

88' [1 - 2] David Villa

Kroatija 4 - 0 Andora

16' [1 - 0] Ivan Rakitic

32' [2 - 0] Ivica Olic (iš 11 m b.)

76' [3 - 0] Luka Modric

86' [4 - 0] Ivan Rakitic

Baltarusija 1 - 3 Anglija

11' [0 - 1] Steven Gerrard

28' [1 - 1] Pavel Sitko

50' [1 - 2] Wayne Rooney

74' [1 - 3] Wayne Rooney

Lietuva 1 - 0 Farerų Salos

20' [1 - 0] Tomas Danilevičius

Austrija 1 - 3 Serbija

15' [0 - 1] Milos Krasic

18' [0 - 2] Milan Jovanovic

24' [0 - 3] Ivan Obradovic

80' [1 - 3] Marc Janko

Airija 1 - 0 Kipras

5' [1 - 0] Robbie Keane

Italija 2 - 1 Juodkalnija

8' [1 - 0] Alberto Aquilani

18' [1 - 1] Mirko Vucinic

28' [2 - 1] Jovan Tanasijevic (į savus vartus)

Norvegija 0 - 1 Nyderlandai

63' [0 - 1] Mark van Bommel

Islandija 1 - 0 Makedonija

16' [1 - 0] Veigar Pall Gunnarsson

15' Brynjar Gunnarsson (Islandija) nerealizavo 11 metrų baudinio.