Lietuvės nugalėtojoms pralaimėjo 6 min. 25 sek.

Bronzos medalius pelnė Latvijos komanda. Ji nuo nugalėtojų atsiliko 14 min. 2 sek.

Iš viso varžybose dalyvavo 15 ekipų.

Vyrų estafetėje Giedrius Sabaliauskas, Donatas Stulgys ir Simonas Krėpšta užėmė 12-ąją vietą.

Nugalėjo rusai Romanas Jefimovas, Dmitrijus Cvetkovas ir Andrejus Chramovas. Jie distanciją įveikė per 1 val. 56 min. 24 sek. (kiekvienam komandos nariui teko įveikti 7,5 km distanciją su 19 KP) ir antrąją vietą užėmusius Šveicarijos atstovus pranoko tik 15 sek. Bronzos medalius pelnė kita Rusijos komanda. Ji nuo nugalėtojų atsiliko 46 sek. Lietuviai nugalėtojams pralaimėjo 9 min. 55 sek.

Kita mūsų šalies komanda - Vilius Aleliūnas, Nerijus Šulčys ir Darius Sadeckas - liko 14-a. Ji nuo nugalėtojų atsiliko 10 min. 21 sek. Varžybose dalyvavo 50 komandų.

Pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionatas Lietuvoje rengiamas jau antrą kartą. Pirmą kartą mūsų šalyje jis vyko 2003 metais.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.