24-ą mačo minutę krito pirmasis įvartis - Edisonas Cavani baudos smūgiu perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o joje buvęs Fabricio Miccoli nukreipė jį į Gianlugi Buffono ginamus vartus. 1:0 - "Palermo" priekyje.

39-ą minutę "Juventus" išlygino rezultatą - Alessandro Del Piero puikiu baudos smūgiu nuginklavo "Palermo" vartininką Marco Amelią. Tačiau 42-ą minutę šeimininkai liko dešimtyje - už grubią pražangą prieš varžovą iš aikštės išvytas Mohamedas Sissoko.

81-ą minutę "Palermo" išsiveržė į priekį - po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Levanas Mchedlidzė antrą kartą mače nuginklavo G. Buffoną.

Kitame mače "Roma" ekipa išvykoje pralaimėjo "Siena" klubui rezultatu 0:1.

Pirmajį pavojų "Roma" sukūrė 20-ą minutę, kai Philipe'as Mexes pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau smūgis buvo kiek netikslus. Gerą šansą pasižymėti "Roma" turėjo ir 36-ą minutę, tačiau ir tąkart Danielio de Rossi smūgis buvo netikslus, nors galimybė buvo gera.

Vis dėlto 45-ą minutę krito įvartis į "Roma" vartus - Massimo Maccarone puikiai perdavė kamuolį pažeme į baudos aikštelę ir joje buvęs Mario Frickas išvedė šeimininkus į priekį.

Antrame kėlinyje "Roma" niekaip negalėjo įmušti, nors 63-ą minutę Simone Perrota turėjo dar vieną puikų šansą. 67-ą minutę svečių galimybės dar labiau sumažėjo, kai iš aikštės už dvi geltonas korteles buvo išvytas Ph. Mexes.

Tai dar nebuvo pabaiga, nes vos už aštuonių minučių "Roma" liko jau devyniese, kai taip pat už dvi geltonas korteles aikštę palikti turėjo Cristiano Panucci.

Per likusį laiką nė vienai iš komandų nepavyko sukurti nieko rimtesnio ir tuo labiau įmušti, tad mačas baigėsi minimalia "Siena" pergale 1:0.

Pralaimėjimą patyrė ir Mariaus Stankevičiaus "Sampdoria" klubas. Genujos komanda išvykoje 2:4 turėjo pripažinti "Atalanta" ekipos pranašumą. Lietuvis rungtyniavo visas 90 minučių.

Visi sekmadienio rezultatai:

"Atalanta" 4-2 "Sampdoria"

6' [0-1] A. Cassano

35' [1-1] S. Floccari

39' [2-1] G. Garics

56' [2-2] A. Cassano iš 11 metrų baudinio

77' [3-2] S. Floccari

83' [4-2] C. Doni

71' iš aikštės pašalintas P. Accardi ("Sampdoria")

80' iš aikštės pašalintas D. Dessena ('Sampdoria"

"Chievo" 0-2 "Fiorentina"

32' [0-1] Z. Kuzmanovič

74' [0-2] A. Gilardino

37' iš aikštės pašalintas F. Scardina ("Chievo")

"Genoa" 3-2 "Napoli"

1' [0-1] E. Lavezzi

44' [1-1] S. Papastathopoulos

52' [2-1] R. Palladino

73' [3-1] D. Milito

75' [3-2] G. G. Denis

55' iš aikštės išvytas M. Rossi ("Genoa")

90' iš aikštės išvytas S. Papastathopoulos ("Genoa")

Turino "Juventus" 1-2 "Palermo"

24' [0-1] F. Miccoli

39' [1-1] A. D. Piero

81' [1-2] L. Mchedlidze

41' iš aikštės išvytas M. Sissoko ("Juventus")

"Reggina" 1-1 "Catania"

69' [0-1] M. Paolucci

80' [1-1] A. Costa

72' iš aikštės išvytas M. Paolucci ("Catania")

"Siena" 1-0 "Roma"

45' [1-0] M. Frick

67' iš aikštės išvytas Ph. Mexes ("Roma")

75' iš aikštės išvytas C. Panucci ("Roma")

"Udinese" 2-0 "Torino"

44' [1-0] F. Quagliarella

76' [2-0] F. Quagliarella

"Cagliari" 0-0 "Milan"

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)