Po šio mačo „Nosta“ turi 60 taškų bei lieka šeštoje pozicijoje. Pirmauja 78-taškus turintis „Rostov“ klubas.

Švedijos čempionatas

Sėkmingai Švedijos pirmenybių 24-asis turas susiklostė Tomui Žvirgždauskui ir jo atstovaujamai „Halmstads BK“ ekipai.

Svečiuose rungtyniavęs Halmstado futbolininkai 4:0 sutriuškino „Gais“ ekipą.

Visas rungtynes žaidęs T. Žvirgždauskas, 17-ąją minutę įmušė pirmą savo ekipos įvartį.

Po šio mačo „Halmstads BK“ su 33 taškais užima šeštąją vietą. Pirmauja 54 taškus turintis „Kalmar FF“.

Latvijos čempionatas

Latvijos pirmenybėse sekmadienį buvo žaidžiamos ketverios rungtynės.

Antrąją vietą lygoje užimantis Rygos „Skonto“ klubas su Edgaru Jankausku laimėjo sostinės derbį prieš „Riga“ komandą. Visą mačą žaidęs veteranas iš Lietuvos 26-ąją minutę pelnė antrąjį savo komandos įvartį.

Čempionato lyderis „Ventspils“ 2:1 svečiuose įveikė Liepojos „Metalurgs“ ekipą ir dar labiau sutvirtino lyderio poziciją. Pralaimėjusių gretose Tomas Tamošauskas žaidė visą mačą, Darius Miceika buvo pakeistas 90-ąją minutę, o Ričardas Beniušis aikštėje pasirodė 76-ąją minutę. Daugpilio „Dinaburg“ ir „Daugava“ ekipų dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

"Skonto" klubas turnyro lentelėje nuo "Ventspils" ekipos atsilieka 9 taškais ir 2 lenkia "Metalurgs" ekipą.

Futbolo portalo ivartis.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško ivartis.lt administracijos sutikimo neleidžiama.