Visą mačą, kurio pradžia vėlavo dėl to, kad "Inter" puolėjas Julio Cruzas prieš pat jo pradžią nusprendė pasikeisti sportines kojines, aikštėje dominavo šeimininkai, bet jiems nepavyko pramušti organizuotos svečių gynybos.

Negana to, Milano vienuolikės vartininkui Julio Cesarui teko atremti itin pavojingą tolimą Andrea Zanchetta bandymą.

Visgi antrajame kėlinyje "Inter" pasiekė savo, kai 79-ą minutę po puikios kontratakos pergalingą įvartį pelnė J. Cruzas.

Tiesa, "Lecce" turėjo galimybę prieš pat finalinį teisėjo švilpuką sensacingai atstatyti pusiausvyrą bei išplėšti tašką, tačiau savo vartus ir vėl apgynė J. Cesaras.

Ir vėl į startinę Genujos "Sampdoria" sudėtį buvo įtrauktas saugas Marius Stankevičius, kurio ekipa išvykoje sužaidė tik lygiosiomis 0:0 su "Siena" ir kol kas užima vos 17-ą vietą turnyrinėje lentelėje su 3 taškais.

Lietuvos rinktinės narys žaidė iki 73-osios minutės bei niekuo ypatingai nepasižymėjo.

Netikėtą pralaimėjimą išvykoje patyrė "Roma" ekipa, rezultatu 1:3 turėjusi pripažinti "Genoa" pranašumą.

Aikštės šeimininkams dvikova prasidėjo labai sėkmingai - jau ketvirtą minutę, kamuolį neapdairiai praradus gynėjui Johnui Arne Riise, po Andrea Gasbarroni perdavimo iš kelių metrų kamuolį į tinklą pasiuntė Giuseppe Sculli.

Nepaisant to, atsidūrę besivejančiųjų vaidmenyje Romos futbolininkai perėmė iniciatyvą, pradėjo spausti varžovus ir 28-ą minutę pasiekė savo - nors pirmąjį Daniele De Rossi smūgį galva vartininkas Rubinho atrėmė, prie kamuolio suskubęs saugas užbaigė savo darbą, atstatydamas pusiausvyrą.

Trečiąjį įvartį žiūrovai išvydo sužaidus kiek daugiau nei valandą, kai "Roma" ekipos bandymas sukurti dirbtinę nuošalę baigėsi nesėkme ir netrukdomas varžovų trečiąjį įvartį per tiek pat mačų pelnė Diego Milito.

Netrukus teisėjas neįskaitė rezultatyviai pastaruoju metu žaidžiančio gynėjo Christiano Panucci tikslaus smūgio dėl nuošalės, o svečių įvarčio autorius D. De Rossi turėjo anksčiau laiko palikti aikštę, mat iš nugaros pargriovęs Gasbarroni užsidirbo antrąją geltoną kortelę.

Romos komanda turėjo galimybių išlyginti skirtumą, tačiau prieš pat dvikovos pabaigą persvarą įtvirtino ketvirtąjį savo įvartį šį sezoną pelnęs D. Milito, pasižymėjęs po Raffaele Palladino perdavimo iš krašto.

Antrąją pergalę iš eilės į savo sąskaitą įsirašė "Milan" klubas, šį kartą 2:1 svečiuose palaužęs "Reggina".

Du svarbius taškus savų žiūrovų akivaizdoje prarado Turino "Juventus", mačą su "Catania" baigęs taikiai 1:1.

Trečiadienio rezultatai:

"Siena" 0 - 0 Genujos "Sampdoria"

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė iki 73-os minutės

Bergamo "Atalanta" 1 - 0 "Cagliari"

79' [1 - 0] Sergio Floccari

"Bologna" 0 - 3 "Udinese"

13' [0 - 1] Gaetano D´Agostino (iš 11 m. baudinio)

20' [0 - 2] Antonio Floro Flores

73' [0 - 3] Simone Pepe

12' iš aikštės pašalintas Miguel Britos ("Bologna")

Veronos "Chievo" 1 - 1 "Torino"

40' [0 - 1] Rolando Bianchi

50' [1 - 1] Michele Marcolini

90' iš aikštės pašalintas Aimo Stefano Diana ("Torino")

"Genoa" 3 - 1 "Roma"

4' [1 - 0] Giuseppe Sculli

28' [1 - 1] Daniele De Rossi

61' [2 - 1] Diego Milito

88' [3 - 1] Diego Milito

69' iš aikštės pašalintas Daniele De Rossi ("Roma")

Milano "Inter" 1 - 0 "Lecce"

79' [1 - 0] Julio Cruz

Turino "Juventus" 1 - 1 "Catania"

16' [1 - 0] Amauri

68' [1 - 1] Gianvito Plasmati

Romos "Lazio" 3 - 0 "Fiorentina"

51' [1 - 0] Stefano Mauri

55' [2 - 0] Goran Pandev

59' [3 - 0] Sebastiano Siviglia

"Reggina" 1 - 2 "AC Milan"

24' [0 - 1] Marco Borriello

59' [1 - 1] Bernardo Corradi

73' [1 - 2] Alexandre Pato

"Napoli" 2 - 1 "Palermo"

14' [1 - 0] Marek Hamsik

75' [2 - 0] Marcelo Zalayeta

83' [2 - 1] Fabrizio Miccoli

Rezultatyviausi žaidėjai: Mauro Zarate (Romos "Lazio") ir Diego Milito ("Genoa") - po 4 įvarčius

Turnyrinė lentelė po šių rungtynių: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)