Tai buvo jau septintasis iš eilės Turino komandos pralaimėjimas "Inter" vienuolikei, o reikalai šeimininkams bloga linkme pasuko jau 24 minutę, kai kamuolį į savų vartų tinklą po Mancini perdavimo iš krašto pasiuntė Marco Pisano.

Dar po kelių minučių Jose Mourinho auklėtiniai įrodė savo klasę bei surengė puikią kontrataką, kurią galingu šūviu nuo baudos aikštelės linijos užbaigė Maiconas. Kamuolys nuo skersinio įskriejo į vartus.

Varžovų triuškinimą po didžiosios pertraukos pradėjo Zlatanas Ibrahimovičius, ramiai nuginklavęs vartininką Sereni, bet šeimininkai 76 minutę spėjo sušvelninti skirtumą - po perdavimo iš krašto pasižymėjo Elvisas Abbruscato.

Tris taškus iškovojo ir Turino "Juventus" klubas, taip pat svečiuose 1-0 įveikęs "Cagliari".

Vienintelį įvartį 39 minutę po Vincenzo Iaquintos perdavimo iš dešiniojo krašto nestabdydamas kamuolio iš 11 metrų pelnė puolėjas Amauri.

Verta pažymėti, jog "senoji senjora" šiame mače prarado vartininką Gianluigi Buffoną - traumą patyrusį italą didžiosios pertraukos metu pakeitė austras Alexanderis Manningeris.

Tik tašku turėjo tenkintis "Kauną" savaitės viduryje sutriuškinusi Genujos "Sampdoria" komanda, dvikovą su Veronos "Chievo" baigusi taikiai 1-1.

Lietuvos rinktinės saugas Marius Stankevičius žaidė startinėje sudėtyje, bet po pertraukos buvo pakeistas.

Vėliausiai vykusiame susitikime pirmąją pergalę iškovojo "AC Milan" futbolininkai, namie 4-1 sutriuškinę Romos "Lazio", kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė.

Sekmadienio rezultatai:

"Cagliari" 0 - 1 Turino "Juventus"

39' [0 - 1] Amauri

"Fiorentina" 1 - 0 "Bologna"

37' [1 - 0] Alberto Gilardino

"Lecce" 1 - 1 "Siena"

39' [0 - 1] Daniele Ficagna

57' [1 - 1] Fabio Caserta

"Palermo" 2 - 1 "Genoa"

39' [1 - 0] Edison Cavani

57' [2 - 0] Cesare Bovo

89' [2 - 1] Diego Milito

Genujos "Sampdoria" 1 - 1 Veronos "Chievo"

49' [1 - 0] Daniele Franceschini

51' [1 - 1] Antonio Langella

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė pirmajame kėlinyje

"Torino" 1 - 3 Milano "Inter"

24' [0 - 1] Marco Pisano (į savus vartus)

26' [0 - 2] Douglas Maicon

52' [0 - 3] Zlatan Ibrahimovic

76' [1 - 3] Elvis Abbruscato

"Udinese" 0 - 0 "Napoli"

73' Fabiano Santacroce ("Napoli") pašalintas iš aikštės

"Milan" 4 - 1 "Lazio"

7' [1 - 0] Clarence Seedorf

25' [1 - 1] Mauro Zarate

34' [2 - 1] Gianluca Zambrotta

49' [3 - 1] Alexandre Pato

60' [4 - 1] Kaka

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)