Svečiai, kurių startinėje sudėtyje vis dar nebuvo Cristiano Ronaldo, dvikovą pradėjo aktyviai, bet nei Darrenui Fletcheriui, nei Wayne'ui Rooney išnaudoti pirmųjų progų nepavyko.

"Chelsea" į tai atsakė itin pavojingu Joe Cole'o reidu, po kurio anglas atsidūrė vienas prieš vartininką Edwiną van der Sarą, bet mušė greta virpsto.

Tuomet Londono ekipą sukrėtė netikėtas smūgis - dėl traumos aikštę turėjo palikti gynėjas Ricardo Carvalho, vietoje kurio pasirodė brazilas Alexas.

Ir "Man Utd" šiuo disbalansu puikiai pasinaudojo - 18 minutę Patrice'as Evra įsiveržė į baudos aikštelę bei atmetė kamuolį Dimitarui Berbatovui ir, nors šio bandymą P. Cechas atrėmė, pirmasis prie kamuolio suskubęs Park Ji-Sungas iš arti nesuklydo - 1:0.

Netrukus nuostolių patyrė ir pirmaujanti komanda - dėl kelio traumos aikštę turėjo palikti vartininkas E. van der Saras, vietoj kurio pasirodė lenkas Tomaszas Kuzszakas.

Praleidusi įvartį "Chelsea" vienuolikė akivaizdžiai dominavo ir spaudė varžovus, bet to paversti pavojingais epizodais nesugebėjo - išsiskyrė tik tolimas Alexo smūgis, kurį T. Kuzszakas vargais negalais atrėmė kojomis.

Po didžiosios pertraukos ant vejos žengė puolėjas Didier Drogba, pakeitęs Florent'ą Malouda, o 54 minutę savo šansą gavo ir Cristiano Ronaldo, pasirodęs vietoje D. Fletcherio.

65 minutę visi "mėlynųjų" sirgaliai dar kartą griebėsi už galvų, kai vėl vienas prieš vartininką iššokęs Joe Cole'as mušė tiesiai į T. Kuzszaką, o dar grubiau suklydo M. Anelka, po to paties J. Cole'o perdavimo nesugebėjęs pataikyti į kamuolį, nors iki vartų tebuvo pora metrų.

Būtent dėl to įvartis 80 minutę nebuvo netikėtas - po baudos smūgio Jonas Obi Mikelis pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, o iš gynėjų globos išsivadavęs po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Salomonas Kalou galva nukreipė jį į vartus - 1-1.

Netrukus po to to paties S. Kalou bandymą didvyriškai blokavo Gary Neville'as, o per likusį laiką, nepaisant visų emocijų, daugiau įvarčių pelnyta nebuvo - komandos pasidalino po tašką.

Londono "Chelsea" 1 - 1 "Man Utd"

18' [0 - 1] Ji-Sung Park

80' [1 - 1] Salomon Kalou

"West Bromwich Albion" 1 - 2 Birmingemo "Aston Villa"

27' [0 - 1] John Carew

29' [0 - 2] Gabriel Agbonlahor

33' [1 - 2] James Morrison

"Hull" 2 - 2 Liverpulio "Everton"

18' [1 - 0] Michael Turner

49' [2 - 0] Philip Neville (į savus vartus)

73' [2 - 1] Tim Cahill

78' [2 - 2] Leon Osman

"Man City" 6 - 0 "Portsmouth"

13' [1 - 0] Jo

20' [2 - 0] Richard Dunne

57' [3 - 0] Robinho

68' [4 - 0] Shaun Wright Phillips

78' [5 - 0] Ched Evans

83' [6 - 0] Gelson Fernandes

Londono "Tottenham" 0 - 0 "Wigan"