Neabejotinai didžiausią staigmeną pateikė Rumunijos čempionė Klužo "Cluj" ekipa, išvykoje rezultatu 2:1 sugebėjusi nugalėti Italijos pirmenybėse praėjusį sezoną antrą vietą užėmusią legendinę "Roma" komandą.

Šeimininkai dvikovą pradėjo galingai - 14-ą minutę pasižymėti puolėjui Mirko Vučiničiui sutrukdė virpstas, o dar po kelių akimirkų savo vienuolikę į priekį išvedė gynėjas Christianas Panucci, pasiuntęs kamuolį į tinklą po Daniele De Rossi perdavimo iš dešiniojo atakos krašto.

Nepaisant to, autsaideriais laikyti svečiai nesutriko ir jau 28-ą minutę Juanas Culio atstatė pusiausvyrą, pelnydamas įvartį po puikaus reido baudos aikštelės viduriu.

Ir tai dar nebuvo pabaiga - 49-ą minutę rumunai jau pirmavo, kai antrą įvartį mače pelnė tas pats J. Culio. Šį sykį atakuojantis saugas iš Argentinos varžovų vartininką Doni nuginklavo galingu smūgiu iš 14 metrų.

Nepaisant visų Romos futbolininkų pastangų, per likusį laiką geresnes progas pasižymėti turėjo ne jie, o "Cluj" ekipa.

"Roma" klubo nuo nesėkmės neišgelbėjo ir kapitonas Francesco Totti - traumą išsigydęs italas aikštėje pasirodė po keitimo 55-ą minutę.

Kur kas lengviau sezonas Europoje prasidėjo Londono "Chelsea" komandai, namie net 4:0 nušlavusiai bejėgę "Bordeaux" vienuolikę. Visus keturis įvarčius pelnė skirtingi futbolininkai - pirmajame kėlinyje pasižymėjo saugai Frankas Lampardas bei Joe Cole'as, antrajame prie jų prisidėjo ir Florent'as Malouda, o varžovų triuškinimą prieš pat finalinį teisėjo švilpuką užbaigė prieš tai kelių puikių progų neišnaudojęs puolėjas Nicolas Anelka.

Netikėtai pirmąjį tašką iškovojo pirmasis Kipro šalies atstovas UEFA Čempionų lygoje Famagustos "Anorthosis" klubas, išvykoje pasiekęs lygiąsias 0:0 su Bremeno "Werder".

Lygiame mače nė vienai iš ekipų nepavyko sukurti daug progų, todėl sausas rezultatas puikiai atspindi įvykius aikštėje.

Dėl pergalės gerokai pavargti teko "Liverpool" komandai, kuri išvykoje 2:1 įveikė "Marseille".

Prancūzai 23-ą minutę pirmavo, kai išvengęs nuošalės spąstų ir iššokęs vienas prieš vartininką Pepe Reiną pasižymėjo Lorikas Cana.

Visgi persvara šeimininkai džiaugėsi neilgai. Jau po kelių akimirkų pusiausvyrą neįtikėtinu suktu smūgiu iš 18 metrų atstatė Stevenas Gerrardas, o 32-ą minutę "Liverpool" jau pirmavo - tas pats S. Gerrardas realizavo Ryano Babelio uždirbtą 11 metrų baudinį.

Antroje dvikovos pusėje "Marseille" perėmė iniciatyvą bei turėjo keletą galimybių antrajam įvarčiui pelnyti, tačiau jų išnaudoti nesugebėjo - Rafaelio Benitezo auklėtiniai išplėšė pirmąją pergalę ir tris taškus.

Solidžiai Lisabonos "Sporting" komandą savo aikštėje įveikė "Barcelona" ekipa, šventusi pergalę rezultatu 3:1.

Katalonai ilgą laiką pirmavo po tikslaus Rafaelio Marquezo smūgio galva 21-ą minutę, o sužaidus valandą skirtumą padvigubino Samuelis Eto'o, realizavęs savo paties uždirbtą abejotiną 11 metrų baudinį.

Kuomet jau atrodė, kad dvikovos nugalėtojas nebekelia abejonių, "Sporting" atgaivino intrigą - iš arti galva varžovų vartininką Victorą Valdesą nuginklavo gynėjas Tonelis.

Nepaisant to, pakreipti įvykių eigos kita linkme portugalai nebesugebėjo - besibaigiant dvikovai šeimininkų pranašumą įtvirtino saugas Xavi.

A grupė:

Londono "Chelsea" 4 - 0 "Bordeaux"

14' [1 - 0] Frank Lampard

30' [2 - 0] Joe Cole

82' [3 - 0] Florent Malouda

90' [4 - 0] Nicolas Anelka

"Roma" 1 - 2 "CFR Cluj"

17' [1 - 0] Christian Panucci

27' [1 - 1] Juan Emmanuel Culio

49' [1 - 2] Juan Emmanuel Culio

B grupė:

Atėnų "Panathinaikos" 0 - 2 Milano "Inter"

27' [0 - 1] Alessandro F. A. Mancini

85' [0 - 2] Adriano

Bremeno "Werder" 0 - 0 Famagustos "Anorthosis"

C grupė:

"Barcelona" 3 - 1 Lisabonos "Sporting"

21' [1 - 0] Rafael Marquez

60' [2 - 0] Samuel Eto'o (iš 11 m b.)

72' [2 - 1] Antonio Leonel Tonel

87' [3 - 1] Xavi Hernandez

"Basel" 1 - 2 Donetsko "Šachtar"

25' [0 - 1] Fernandinho

45' [0 - 2] Jadson

90' [1 - 2] David Abraham

D grupė:

"Marseille"1 - 2 "Liverpool"

23' [1 - 0] Lorik Cana

26' [1 - 1] Steven Gerrard

32' [1 - 2] Steven Gerrard

Eindhoveno PSV 0 - 3 Madrido "Atletico"

9' [0 - 1] Sergio Aguero

36' [0 - 2] Sergio Aguero

54' [0 - 3] Maniche.

Trečiadienį į kovą stos E, F, G ir H grupių klubai.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.