Svečiams dvikova prasidėjo itin sėkmingai - sužaidus vos 4 minutes puikiu baudos smūgiu kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntė bei antrąjį įvartį sezone pelnė Londono klubo naujokas iš Portugalijos Deco.

Visgi nepaisant to bei įtikinamos pergalės pirmajame ture prieš "Portsmouth" 4:0, "Chelsea" nepavyko perimti mačo kontrolės, todėl "Wigan" turėjo toli gražu ne vieną progą atstatyti pusiausvyrą.

Iš pradžių gynėją Jose Bosingwa suklaidinusio Wilsono Palacios smūgį atrėmė "mėlynųjų" vartininkas Petras Cechas, o dar po keleto minučių vienas prieš čeką iššoko puolėjas Amri Zaki, tačiau ir jam nepavyko pergudrauti vieno geriausių vartų sargų pasaulyje.

"Chelsea" nepavyko įrodyti savo pranašumo ir antrajame kėlinyje, o prieš pat finalinį teisėjo švilpuką dar kartą pasireikšti turėjo P. Cechas, atmušęs tolimą Olivier Kapo bandymą.

Tris pirmuosius taškus iškovojo "Manchester City". Marko Hugheso auklėtiniai savo stadione 3:0 sutriuškino Londono "West Ham United" komandą, kuri dvikovą baigė dešimčia žaidėjų, mat dar pirmajame kėlinyje iš aikštės už dvi geltonas korteles iš aikštės buvo išvytas saugas Markas Noble'as.

Nors dar pirmajame kėlinyje "Man City" futbolininkai savo smūgiais net dukart drebino varžovų vartų konstrukciją - iš pradžių tai padarė gynėjas Talis Ben Haimas, o prieš pertrauką baudos smūgiu ir bulgaras Martinas Petrovas, - paversti šių progų įvarčiais šeimininkams nepavyko.

Tiesa, jų situaciją prieš antrąjį kėlinį gerokai palengvino "West Ham" saugas M. Noble'as, užsidirbęs dvi geltonas korteles bei palikęs savo komandą sužaidus vos 37 minutes.

Ir antrajame kėlinyje Mančesterio vienuolikė tuo pasinaudojo: iš pradžių galingu smūgiu iš 9 metrų vartininkui Robertui Greenui vilčių nepaliko aštuoniolikmetis puolėjas Danielis Sturridge'as, o dar kiek vėliau dukart tiksliai po Stepheno Irelando perdavimų mušė brazilas Elano.

Verta pažymėti, kad šiame mače neišvengta ir traumų: antrajame kėlinyje susidūręs galvomis su komandos draugu T. Ben Haimu susižeidė "Man City" gynėjas Micahas Richardsas. Anglijos rinktinės nariui medikai pirmąją pagalbą ant vejos teikė daugiau nei 7 minutes, o vėliau išnešė futbolininką ant specialių neštuvų su kaklo įtvaru bei deguonies kauke.

Sekmadienio rezultatai:

"Wigan" 0 - 1 Londono "Chelsea"

4' [0 - 1] Deco

"Man City" 3 - 0 Londono "West Ham United"

65' [1 - 0] Daniel Sturridge

70' [2 - 0] Elano

76' [3 - 0] Elano

37' iš aikštės pašalintas Mark Noble ("West Ham").

Paskutinės turo rungtynės tarp "Manchester United" ir "Portsmouth" ekipų vyks pirmadienį.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)