Atsidūrę besivejančiųjų vaidmenyje svečiai kur kas daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau be Emmanuelio Adebayoro smūgį į virpstą pavojingų progų beveik nesukūrė bei patyrė pirmąją nesėkmę.

Sunkiai sekėsi ir ambicingajai "Liverpool" ekipai, namie po dramatiškos kovos 2-1 palaužusei "Middlesbrough".

Garetho Southgate'o auklėtiniai po apylygio pirmojo kėlinio į priekį įsiveržė sužaidus kiek daugiau nei 70 minučių, kuomet smūgiu iš 18 metrų Pepe Reiną nuginklavo po keitimo aikštėje pasirodęs egiptietis Mido.

'Raudonieji' surengė varžovų vartų šturmą ir pasiekė savo - iš pradžių retą, deja, ne jam dedikuotą įvartį pelnė gynėjas Jamie Carragheris, kurio smūgiuotas kamuolys atsidūrė tinkle po rikošeto su gynėju Emanueliu Pogatetzu, o jau per teisėjo pridėtą laiką galingu šūviu iš 14 metrų tris taškus savo komandai išplėšė kapitonas Stevenas Gerrardas.

Pirmąją pergalę šį sezoną iškovojo lygos debiutantė "Stoke" vienuolikė, namie netikėtai 3-2 palaužusi į vietą pirmajame šešetuke besitaikančią Birmingemo "Aston Villa". Pergalingą įvartį prieš pat finalinį teisėjo švilpuką pelnė ne pagrindinėje sudėtyje dvikovą pradėjęs Mamady Sidibe.

Antrą nesėkmę patyrė vasarą garsiems futbolininkams nemažai pinigų išleidęs Londono "Tottenham" klubas, 1-2 nusileidęs "Sunderland".

Beje, į šio mačo protokolą nebuvo įtrauktas vienas "Tottenham" lyderių Dimitaras Berbatovas. Treneris Juande Ramosas savo sprendimą motyvavo tuo, jog puolėjas iš Bulgarijos, kurį vilioja "Man Utd", šiuo metu nėra pakankamai susikoncentravęs komandos reikalams bei skirdamas didesnį dėmesį asmeninėms ambicijos pakenktų ekipai.

Šeštadienio rezultatai:

"Blackburn" 1 - 1 "Hull"

38' [1 - 0] Jason Roberts

40' [1 - 1] Richard Garcia

"Liverpool" 2 - 1 "Middlesbrough"

70' [0 - 1] Mido

86' [1 - 1] Emanuel Pogatetz (į savus vartus)

90' [2 - 1] Steven Gerrard

"Newcastle" 1 - 0 "Bolton"

71' [1 - 0] Michael Owen

59' Kevin Nolan ("Bolton") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Stoke" 3 - 2 Birmingemo "Aston Villa"

31' [1 - 0] Liam Lawrence

63' [1 - 1] John Carew

80' [2 - 1] Ricardo Fuller

84' [2 - 2] Martin Laursen

90' [3 - 2] Mamady Sidibe

Londono "Tottenham" 1 - 2 "Sunderland"

55' [0 - 1] Kieran Richardson

73' [1 - 1] Jermaine Jenas

83' [1 - 2] Djibril Cisse

"West Bromwich Albion" 1 - 2 Liverpulio "Everton"

65' [0 - 1] Leon Osman

76' [0 - 2] Aiyegbeni Yakubu

89' [1 - 2] Roman Bednar (iš 11 metrų baudinio)

Londono "Fulham" 1 - 0 Londono "Arsenal"

21' [1 - 0] Brede Hangeland