24-ą minutę Robertas Poškus išvedė lietuvius į priekį, o antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino. Lemiamą tašką 63-ą minutę padėjo Tomas Danilevičius.

Europos čempionė Ispanijos ekipa treniruojama naujojo stratego Vicento del Bosque svečiuose 3:0 sutriuškino Danijos futbolininkus. Du įvarčius pelnė Xabi Alonso bei vieną Xavi.

Fabio Capello treniruojami anglai namuose tik lygiosiomos 2:2 sužaidė su Čekija. Svečiai du kartus pirmavo po Milano Barošo ir Mareko Jankulovskio įvarčių, tačiau rezultatą lygino Wesas Brownas ir Joe Cole'as.

Italijos rinktinė namuose nesugebėjo įveikti Austrijos, mačas baigėsi taip pat taikiai 2:2. Visus keturis įvarčius pelnė austrai: po tikslių Emanuelio Pogatetzo ir Marco Janko smūgių pirmajame kėlinyje jie pirmavo 2:0, tačiau antrajame Martinas Stranzlas ir vartinikas Ramazanas Oscanas įsimušė į savo vartus.

Bene didžiausią pergalę iškovojo Portugalijos rinktinė, kuri namuose net 5:0 sutriuškino Farerų salų futbolininkus.

Taip pat pergalę šventė ir Prancūzija, kuri 3:2 įveikė Švediją. Prancūzams įvarčius pelnė Karimas Benzema ir dusyk Sidney Govou, o švedams - Henrikas Larssonas ir Kimas Kalstromas nuo 11 metrų atžymos.

Vokietija 2:0 nugalėjo Belgiją, po Bastiano Schweinsteigerio (11 m b.) ir Marko Marino įvarčių, o mūsų kaimynai baltarusiai dvikovą su Argentina baigė be įvarčių 0:0.