"Grizzlies" - "Trail Blazers" 87:99
. Po 3 kėlinių priekyje buvo "Grizzlies" krepšininkai 67:66. Pergalę Portlendo ekipai garantavo puikiai sužaistas 4 kėlinys. Laimėję jį 33:20, "Blazers" iškovojo 14 pergalę per paskutines 18 rungtynių.

Rungtyniavę be 7 mačams diskvalifikuoto Rasheedo Wallace, "Blazers" pademonstravo gražų komandinį žaidimą. Net 6 krepšininkai pelnė 10 ir daugiau taškų, o nuo suolelio pakilę Jeffas McInnis, Rubenas Pattersonas, Antonio Danielsas ir Arvydas Sabonis kovą prieš savo oponentus, kurie taip pat žaidė ne startiniame penkete, laimėjo net 48:22.

A.Sabonis aikštėje praleido 31 minutę (tai daugiausiai šį sezoną) ir įmetė 8 taškus. Jis pataikė 3 dvitaškius iš 7, abi mestas baudas, be to atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po 1 perėmė ir prarado bei prasižengė 2 kartus. Rezultatyviausias buvo J.McInnis, pelnęs 15 taškų. Po 14 įmetė Scottie Pippenas (atkovojo 7) ir Bonzi Wellsas (atkovojo 9), o R.Patterson prisidėjo 13 taškų.

"Grizzlies" gretose pasižymėjo Lorenzenas Wrightas, įmetęs 22 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius. Po 15 taškų pelnė Gordanas Giricekas ir Jasonas Williamsas.

"Spurs" - "Rockets" 87:82. Timo Duncano puolimas ir Tony Parkerio gynyba varė į neviltį visą "Rockets" komandą. T.Duncanas įmetė 32 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. O T.Parkeris visiškai uždengė Steve Francisą, kuris tepelnė 4 taškus, pataikydamas vos 1 metimą iš 12!

Tai buvo "juodžiausios" S.Franciso, kuris prieš 3 dienas į "Lakers" krepšį įmetė net 44 taškus, rungtynės. Šis pralaimėjimas nutraukė iš eilės 4 "Rockets" laimėtų rungtynių seriją. Daugiausiai taškų jiems pelnė Cuttino Mobley - 15. Yao Ming įmetė 11 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Nugalėtojų gretose naudingai žaidė ir antrasis "bokštas" David Robinson, pelnęs 14 taškų, ir atkovojęs 7 kamuolius.

"Bulls" - "Hawks" 115:102. Rungtynės vyko labai įdomiai ir atkakliai. Pirmąjį kėlinuką geriau sužaidę "Bulls" įsiveržė į priekį 4 taškais, tačiau kitus du ketvirčius laimėjo "Hawks" 13 taškų ir jų persvara siekė 9 taškus. Niekas tada negalvojo, kad Čikagos krepšininkai išlaikė jėgų ketvirtajame kėlinyje, tačiau šie parodė, jog dar neprarado vilties laimėti rungtynes.

Paskutinį kėlinį "Bulls" laimėjo prieš varžovus net 41:19, taip įsiveržę į priekį susikrovė didžiausią persvarą rungtynėse ir nugalėjo susitikime. Vienas to spurto iniciatorių buvo Jalenas Rose, pelnęs net 37 taškus. Marcusas Fizeris prie pergalės prisidėjo 24 taškais, o Rickas Brunsonas įmetė 12.

"Hawks" ekipoje neblogai rungtyniavo trys krepšininkai: Shareefas Abdur-Rahimas, pelnęs 27 taškus, Jasonas Terry - 23 taškai ir Glenn Robinson - 20 taškų. "Bulls" nutraukė savo 3 pralaimėjimų iš eilės seriją, o Atlantos krepšininkai tokią seriją pratęsė - dabar jų sąskaitoje 5 pralaimėjimai iš eilės.

"Wizards" - "Nuggets" 89:74. Michaelas Jordanas vėl pademonstravo savo sugebėjimus. Iš 25 pelnytų taškų, 16 jis įmetė per antrają rungtynių pusę. Būtent jo 10 įmestų taškų dėka, "Wizards" spurtavo 12:4, kai iki 4 kėlinio pabaigos buvo likusios 2 minutės ir 15 sekundžių. Tai leido jiems įgyti apčiuopiamą persvarą 84:70 ir pergalingai baigti rungtynes.

Prie pergalės 20 pelnytų taškų prisidėjo Larry Hughes. Po 10 taškų įmetė Bryonas Russellas, Tyronnas Lue ir Etanas Thomas.

"Nuggets" gretose pasižymėjo Juwan Howard, pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius. Daugiau neatsirado nei vieno krepšininko, kuris būtų įmetęs dviženklį taškų skaičių.

"76ers" - "Celtics" 99:100. Sekmė tikrai nusisuko nuo "76ers" krepšininkų. Tai jau 8 pralaimėjimas per paskutines 10 rungtynių (6 pralaimėjimas iš 7 žaistų namuose). Visos rungtynės pralaimėtos arba po pratęsimų, arba ne daugiau, kaip 4 taškais. Atrodė, kad šiose rungtynėse jiems pavyks iškovoti lengvą pergalę. 3 kėlinio pradžioje "76ers" pranašumas siekė 23 taškus, 63:40.

Tada prasidėjo "Celtics" spurtas. Jie 2 minučių atkarpą laimėjo 14:0 ir priartėjo prie varžovų 63:54. Rungtynių kulminacija įvyko likus žaisti 29 sekundes, kada Antoine Walker tritaškiu metimu persverė rezultatą 100:99. Per likusį laiką "76ers" krepšininkai turėjo tris galimybes persverti rezultatą, tačiau Aarono McKie ir 2 kartus Erico Snow mestas kamuolys taip ir nepasiekė tikslo.

"Celtics" komandoje pasižymėjo Paulas Pierce, įmetęs 40 taškų, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. 33 taškais prisidėjo A.Walkeris, pataikęs 6 tritaškius iš 11. Pralaimėjusiems Allenas Iversonas įmetė 29, o E.Snow 17 taškų.

"Jazz" - "Nets" 106:103 (po pratęsimo). Šios rungtynės vyko labai atkakliai, nei viena komanda nebuvo įgyjusi didesnio pranašumo kaip 7 taškai. Ir vėl prie "Jazz" pergalės daugiausiai prisidėjo veteranai. Iki 4 kėlinio pabaigos likus 0,6 sekundės, Karlas Malone pataisė netaiklų Johno Stocktono metimą ir išlygino rezultatą 91:91.

Per pratęsimą J.Stocktonas pelnė 8, o K.Malone 4 taškus. Paskutinės atakos metu Jasonas Kiddas galėjo išplėšti antrajį pratęsimą, tačiau jo tritaškis metimas per K.Malone rankas nepasiekė tikslo. Nugalėtojams J.Stocktonas pelnė 25 taškus, bet atliko tik 4 rezultatyvius perdavimus.

K.Malone įmetė 24 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. 23 taškus pelnė Mattas Harpringas.

"Nets" komandai J.Kiddas įmetė 33 taškus ir atkovojo 13 kamuolių. 22 taškus pelnė Kerry Kittlesas, o Richardas Jeffersonas 18.