Ispanų varžovais pusfinalyje penktadienį, 15 val. mūsų šalies laiku, taps Lietuvos ir Kinijos ketvirtfinalio poros nugalėtoja. Šios rungtynės prasideda trečiadienį, 11.45 val.

Ispanijos rinktinė trečiadienį kontroliavo viso mačo eigą, išskyrus paskutinę jo atkarpą. Pau Gasolio vedama komanda jau pirmosiomis minutėmis parbloškė varžovus spurtu 12:1, dviženklę persvarą ispanai išsaugojo ir kėlinio pabaigoje (22:11) bei susitikimui įpusėjus 37:26.

Trečiojo kėlinio viduryje Jorge Garbajosa tolimu metimu padidino skirtumą iki 19 taškų (47:28) ir viskas, ką kroatai sugebėjo padaryti, buvo atotrūkio sumažinimas iki 12 taškų (50:38).

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje ispanai vėl šovė pirmyn ir ėmė triuškinti varžovus (63:41, 72:49). Tik per paskutines 2 min. 20 sek. spurtavę 10:0 Kroatijos krepšininkai sumažino skirtumą iki 13 taškų.

Ispanija: Pau Gasolis 20 taškų (8/11 dvit., 4/6 baudų; 10 atk. kam.), Felipe Reyesas 13, Jose Manuelis Calderonas 10, Rudy Fernandezas ir Jorge Garbajosa po 8.

Kroatija: Marko Baničius 15 (1/1 trit., 5/7 dvit., 2/3 baudų), Zoranas Planiničius 12, Roko-Leni Ukičius, Davoras Kusas ir Marko Tomasas po 7.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.