Trečiojo kėlinio pradžioje po tikslaus lietuvio perdavimo čekas Jaromiras Jagras pelnė įvartį ir rezultatas tapo 5:0. Be to, šeštadienio mače D. Kasparaitis du kartus smūgiavo į varžovų vartus bei antrame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupio autsaideris Monrealio "Canadiens" klubas, kuriame vis dar nerungtyniauja Dainius Zubrus, šeštadienį namuose 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) įveikė Vašingtono "Capitals" ekipą. Pergalingus įvarčius nugalėtojams trečiojo kėlinio viduryje per nepilnų dviejų minučių žaidimo atkarpą pelnė Sheldonas Souray (Šeldonas Siurėjus) ir Chadas Kilgeris (Čadas Kildžeris).