Pasaulio čempionėmis tapo Suomijos sportininkės. Jos distanciją įveikė per 2 val. 11 min. 9 sek. Lietuvės nuo nugalėtojų atsiliko 1 min. 25 sek., o nuo antrąją vietą užėmusių Čekijos atstovių - vos 3 sek.

Varžybose dalyvavo 15 komandų.

Vaikinų estafetėje Vilius Aleliūnas, Henrikas Paužas, Giedrius Sabaliauskas ir Jonas Vytautas Gvildys užėmė aštuntąją vietą. Jie nuo čempione tapusios Švedijos komandos (2 val. 42 min. 50 sek.) atsiliko 10 min. 12 sek.

Antrąją vietą užėmė Estijos komanda (+0.13), trečiąją - Vengrijos ekipa (+2.32).

Estafetėje varžėsi 24 komandos.

Merginų varžybose ilgojoje trasoje R. Ptašekaitė buvo devinta, G. Ražaitytė - 15-a, I. Valaitė - 29-a, o K. Rybakovaitė - 38-a. Ilgojoje trasoje varžėsi 82 orientacininkės. Vaikinų grupėje J. V. Gvildys tarp 88 dalyvių užėmė devintąją, Vytautas Beliūnas - 22-ąją, G. Sabaliauskas - 41-ąją, o H. Paužas - 55-ąją vietas.

Vaikinų varžybose vidutinėje trasoje J. V. Gvildys tarp 95 sportininkų buvo devintas, H. Paužas - dešimtas, V. Beliūnas - 14-as, V. Aleliūnas - 22-as. Merginų grupėje R. Ptašekaitė tarp 81 dalyvės užėmė 11-ąją vietą, Edita Martusevičiūtė ir I. Valaitė pasidalijo 20-21 pozicijas, o G. Ražaitytė buvo 26-a.

Merginų varžybose sprinto trasoje Edita Martusevičiūtė tarp 69 dalyvių užėmė 17-ąją, R. Ptašekaitė - 26-ąją, o K. Rybakovaitė - 51-ąją vietas. Vaikinų grupėje G. Sabaliauskas, V. Beliūnas ir V. Aleliūnas užėmė atitinkamai 36-38 pozicijas. Vaikinų varžybose dalyvavo 74 sportininkai.

Čempionate dalyvavo per 270 studentų iš 28 šalių.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.