Lietuvos irkluotojas finale nuotolį įveikė per 1 min. 58,917 sek. ir antrąją vietą užėmusį ukrainietį Jurijų Čebaną aplenkė 0,630 sek. Bronzos apdovanojimą pelnė lenkas Mariuszas Krukas (+0,654).

Vienviečių baidarių varžybų 500 m distancijoje finale Rokas Malinauskas iškovojo bronzos medalį.

Nugalėjo ispanas Diego Cosgaya, nuotolį įveikęs per 1 min. 46,441 sek. R. Malinauskas nuo nugalėtojo atsiliko 1,908 sek. Antrąją vietą užėmė vengras Andrasas Dobosas (+1,110).

Dviviečių baidarių varžybose 500 m distancijoje Rytis Ptašnykas ir Anžejus Radzevičius finišavo šešti. Jie nuotolį įveikė per 1 min. 40,191 sek. ir nuo nugalėtojų - Vokietijos atstovų - atsiliko 2,7 sek.

Jaunių varžybose 500 m distancijoje iš Lietuvos atstovų geriausiai sekėsi Janai Christavičiūtei. Ji merginų vienviečių baidarių B finale užėmė trečiąją vietą (2.11,077) ir galutinėje įskaitoje liko 12-a.

Vaikinų keturviečių baidarių varžybų B finale Simonas ir Mindaugas Maldoniai, Vytautas Strolys bei Mindaugas Kanaveckis finišavo septinti ir galutinėje įkaitoje užėmė 16-ąją vietą.

Merginų dviviečių baidarių B finale J. Christavičiūtė ir Monika Petkevičiūtė liko paskutinės - devintos - ir galutinėje įskaitoje užėmė 18-ąją vietą.

Komandų įskaitoje Lietuva tarp 41 šalies užėmė 16-ąją vietą. Medalių lentelėje (1 aukso ir 2 bronzos apdovanojimai) mūsų šalies sportininkai buvo devinti. Iš viso medalius iškovojo 18 šalių atstovai.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.