Lietuvės aplenkė atstoves iš Ganos, Ispanijos ir Bulgarijos.

100 m bėgimo finale L. Grinčikaitė užėmė trečiąją vietą (11,43 sek.), o A. Dagelytė - septintąją (11,61).

Pusfinalio bėgime L. Grinčikaitė buvo pirma (11,56), A. Dagelytė - trečia (11,69), o E. Lingytė - šešta (12,05). Pastaroji sportininkė į finalą nepateko.

Kaip jau skelbta, disko metimo varžybose dukart olimpinis ir dukart pasaulio disko metimo čempionas Virgilijus Alekna užėmė antrąją vietą (67 m). 36-erių metų vilnietis 1 cm nusileido ispanui Mario Pestano.

Varžybų Madride išvakarėse Audra Dagelytė dalyvavo 7-osiose tarptautinėse Lugano miesto (Šveicarija) varžybose ir laimėjo moterų 100 m bėgimo rungtį.

Lietuvė distanciją įveikė per 11,38 sek. ir pakartojo asmeninį rekordą.

Antrąją vietą užėmė kita Lietuvos atstovė Edita Lingytė - 11,66 sek.

Atrankos bėgime A. Dagelytės laikas buvo pirmas (11,43), o E. Lingytės - trečias (11,74).

Vyrų 100 m bėgimo finale Martynas Jurgilas užėmė šeštąją vietą (10,55), o Žilvinas Adomavičius finišavo pirmas B finale (10,57).

Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykusių antrųjų tarptautinių Pavelo Pavlovo vardo varžybų moterų 200 m bėgimo rungtyje Agnė Orlauskaitė užėmė trečiąją vietą.

Lietuvė distanciją įveikė per 23,92 sek. ir pagerino asmeninį rekordą.

Nugalėjo bulgarė Ina Eftimova - 22,94 sek.

A. Orlauskaitė finišavo trečia ir 400 m bėgimo varžybose (53,61 sek.).

Vyrų šuolių į aukštį rungtyje Raivydas Stanys (2,10 m) užėmė ketvirtąją vietą, o trišuolio varžybose Mantas Dilys (15,87 m) buvo šeštas.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.