Aukso medalį vienviečių baidarių varžybose iškovojo Europos čempionas Vytautas Vaičikonis. Jis finale šeštadienį antrąją vietą užėmusį vengrą Peterį Molnarą aplenkė 0,078 sek.

Šios rungties B finale ketvirtas finišavo Justas Vaičiulis. Jis galutinėje įskaitoje tarp 24 dalyvių liko 13-as.

Sidabro medalį dviviečių baidarių varžybose pelnė Europos vicečempionai Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas. Mūsiškiai finale 0,276 sek. pralaimėjo Kanados atstovams. Šioje rungtyje dalyvavo 16 įgulų.

Dviviečių kanojų varžybose antrąją vietą užėmė Europos čempionai Raimundas Labuckas bei Tomas Gadeikis. Finale jie 0,102 sek. nusileido Kinijos atstovams. Šioje rungtyje dalyvavo aštuonios įgulos.

Vienviečių kanojų varžybose bronzos medalį pelnė Jevgenijus Miasniankinas.

Nugalėjo Azerbaidžano atstovas Valentinas Demjanenka. Antras finišavo vengras Laszlo Foltanas. Ketvirtąją vietą užėmė kitas Lietuvos kanojininkas - Jevgenijus Šuklinas.

Šioje rungtyje dalyvavo 16 sportininkų.

Dviviečių baidarių varžybose 500 m distancijoje A. Duonėla ir E. Balčiūnas užėmė penktąją vietą. Šios rungties B finale treti finišavo Andžejus Radzevičius ir J. Vaičiulis. Jie galutinėje įskaitoje užėmė 12-ąją vietą. Šioje rungtyje dalyvavo 24 įgulos.

Dviviečių kanojų varžybose 500 m distancijoje T. Gadeikis ir R. Labuckas užėmė taip pat penktąją vietą. Šioje rungtyje dalyvavo 13 įgulų.

Vienviečių kanojų varžybose 500 m distancijoje J. Šuklinas tarp 23 dalyvių buvo šeštas, o J. Miasniankinas - vienuoliktas.

J. Šuklinas vienviečių kanojų varžybose 1000 m distancijoje tarp 22 dalyvių buvo aštuntas.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.