Iš tolimesnių varžybų pasitraukė ir šeštoji turnyro raketė argentinietis Davidas Nalbandianas. Jis antrajame rate 6:3, 6:4, 2:6, 1:6, 2:6 nusileido prancūzui Jeremy Chardy.
Kiti pirmojo dešimtuko tenisininkai iškopė į trečiąjį ratą.
Pirmoji pasaulio raketė šveicaras Roger Federeris 6:7 (5-7), 6:1, 6:0, 6:4 įveikė ispaną Albertą Montanesą, o antrasis pagal skirstymą, nugalėtojo titulą ginantis ispanas Rafaelis Nadalis 6:4, 6:0, 6:1 nugalėjo prancūzą Nicolas Devilderį.
Rusas Nikolajus Davydenka (4-oji turnyro raketė) 7:6 (7-4), 6:2, 6:2 įveikė savo tėvynainį Maratą Safiną, ispanas Davidas Ferreris (5) 6:0, 6:1, 6:0 nugalėjo prancūzą Fabrice'ą Santoro, o šveicaras Stanislasas Wawrinka (9) 7:6 (7-3), 7:6 (7-4), 6:1 privertė pasiduoti kroatą Mariną Čiličių.
Moterų vienetų varžybose didžiausią staigmeną 22-ejų metų estė Kaia Kanepi, 6:4, 7:6 (7-2) nugalėjusi šeštąją turnyro raketę rusę Aną Čakvetadzę.
Trečioji pagal skirstymą serbė Jelena Jankovič (Serbija, 3) antrajame rate 6:2, 7:6 (7-5) įveikė Naujosios Zelandijos atstovę Mariną Erakovič, rusė Svetlana Kuznecova (4) 6:4, 6:2 nugalėjo amerikietę Vanią King, kita Rusijos tenisininkė Jelena Dementjeva (7) 6:1, 6:4 įveikė lenkę Martą Domachowską, o amerikietė Venus Williams (8) 6:2, 6:4 privertė pasiduoti Tuniso atstovę Selimą Sfar.
Ketvirtadienio mačų, kuriuose žaidė skirstyti žaidėjai, rezultatai:
Moterys. II ratas.
Marija Šarapova (Rusija, 1) - Bethanie Mattek (JAV) 6:2, 2:3 - mačas atidėtas
Jelena Jankovič (Serbija, 3) - Marina Erakovič (N. Zelandija) 6:2, 7:6 (7-5)
Svetlana Kuznecova (Rusija, 4) - Vania King (JAV) 6:4, 6:2
Kaia Kanepi (Estija) - Ana Čakvetadze (Rusija, 6) 6:4, 7:6 (7-2)
Jelena Dementjeva (Rusija, 7) - Marta Domachowska (Lenkija) 6:1, 6:4
Venus Williams (JAV, 8) - Selima Sfar (Tunisas) 6:2, 6:4
Agnes Szavay (Vengrija, 12) - Sabine Lisicki (Vokietija) 7:6 (7-3), 6:3
Dinara Safina (Rusija, 13) - Magdalena Rybarikova (Slovakija) 6:0, 6:1
Viktorija Azarenka (Baltarusija, 16) - Sorana-Mihaela Cirstea (Rumunija) 6:0, 6:0
Francesca Schiavone (Italija, 18) - Sanda Mamič (Kroatija) 6:3, 6:0
Alize Cornet (Prancūzija, 19) - Gisela Dulko (Argentina) 6:0, 4:6, 6:4
Jie Zheng (Kinija) - Marija Kirilenko (Rusija, 21) 4:6, 6:3, 6:2
Carla Suarez Navarro (Ispanija) - Amelie Mauresmo (Prancūzija, 22) 6:3, 6:4
Nadežda Petrova (Rusija, 25) - Alisa Kleibanova (Rusija) 6:3, 4:2 - mačas atidėtas
Flavia Pennetta (Italija, 26) - Anastasija Pavliučenkova (Rusija) 3:6, 6:1, 6:1
Katarina Srebotnik (Slovėnija, 27) - Jekaterina Makarova (Rusija) 6:0, 7:5
Dominika Cibulkova (Slovakija, 28) - Milagros Sequera (Venesuela) 6:3, 6:0
A. Medina Garrigues (Ispanija, 29) - Tsvetana Pironkova (Bulgarija) 4:6, 6:3, 6:1
Olga Govorcova (Baltarusija) - Ai Sugiyama (Japonija, 31) 6:0, 7:5
Karin Knapp (Italija, 32) - Olivia Sanchez (Prancūzija) 6:2, 7:6 (7-4).
Vyrai. II ratas.
Roger Federer (Šveicarija, 1) - Albert Montanes (Ispanija) 6:7 (5-7), 6:1, 6:0, 6:4
Rafael Nadal (Ispanija, 2) - Nicolas Devilder (Prancūzija) 6:4, 6:0, 6:1
Nikolai Davydenko (Rusija, 4) - Marat Safin (Rusija) 7:6 (7-4), 6:2, 6:2
David Ferrer (Ispanija, 5) - Fabrice Santoro (Prancūzija) 6:0, 6:1, 6:0
Jeremy Chardy (Prancūzija) - David Nalbandian (Argentina, 6) 3:6, 4:6, 6:2, 6:1, 6:2
Ernests Gulbis (Latvija) - James Blake (JAV, 7) 7:6 (7-2), 3:6, 7:5, 6:3
Stanislas Wawrinka (Šveicarija, 9) - Marin Čilič (Kroatija) 7:6 (7-3), 7:6 (7-4), 6:1
Tommy Robredo (Ispanija, 12) - Marc Gicquel (Prancūzija) 6:7 (7-9), 6:4, 6:4, 6:4
Michail Južny (Rusija, 15) - Maximo Gonzalez (Argentina) 6:3, 6:2, 6:2
Radek Stepanek (Čekija, 21) - Jiri Vanek (Čekija) 6:1, 6:0, 6:7 (7-9), 6:3
Fernando Verdasco (Ispanija, 22) - Juan Ignacio Chela (Argentina) 7:5, 4:6, 6:3, 7:5
Fernando Gonzalez (Čilė, 24) - Pablo Andujar (Ispanija) 7:5, 6:0, 6:7 (4-7), 7:6 (7-3)
Lleyton Hewitt (Australija, 25) - Mardy Fish (JAV) 6:4, 6:3, 6:2
Jarkko Nieminen (Suomija, 26) - Martin Vassallo Arguello (Argentina) 7:5, 6:1, 3:6, 7:6 (7-2)
Robby Ginepri (JAV) - Igor Andrejev (Rusija, 27) 4:6, 6:2, 7:6 (7-5), 6:2
Ivan Ljubičič (Kroatija, 28) - Diego Junqueira (Argentina) 6:3, 6:4, 6:2
Dmitrij Tursunov (Rusija, 30) - Guillermo Garcia-Lopez (Ispanija) 7:6 (7-4), 6:0, 6:0.