Besibaigiant pirmajam kėliniui varžovų vartininką nuginklavo 17-metis "Inter" puolėjas Mario Balotelli.

69 minutę Houssine Kharja precižiškai tiksliu šūviu vėl išlygino santykį, bet netrukus Milano komanda turėjo galimybę atsitiesti - teisėjas skyrė ginčytiną 11 metrų baudinį už tai, kad Christianas Rigano prilaikė Marco Materazzi.

Tačiau pats ėmesis iniciatyvos realizuoti standartinę padėtį "nuskriaustasis" gynėjas suklydo - jo smūgį atmušė vartininkas.

Tuo tarpu antroje pozicijoje besirikiuojanti "AS Roma" ekipa 2-1 nugalėjo Bergamo "Atalanta" ir sumažino atsilikimą nuo "Nerazzurri" iki vieno taško.

Paskutiniame ture kitą sekmadienį (05.18) "AS Roma" išvykoje žais su "Catania", o "Inter" klubas svečiuose susitiks su "Parma".

Po šio turo taip pat tapo aišku, kad kitą sezoną "Serie A" pirmenybėse nebebus paskutinėje vietoje žengiančios "Livorno" komandos, o "Empoli" ir "Parma" turi ne tik laimėti, bet ir tikėtis "Catania" nesėkmės.

Milano "Inter" 2 - 2 "Siena"

11' [1 - 0] Patrick Vieira

30' [1 - 1] Massimo Maccarone

45' [2 - 1] Mario Balotelli

69' [2 - 2] Houssine Kharja

78' Marco Materazzi ("Inter") nerealizavo 11 metrų baudinio

Fiorentina" 3 - 1 "Parma"

11' [0 - 1] Igor Budan

38' [1 - 1] Mario Alberto Santana

77' [2 - 1] Franco Semioli

85' [3 - 1] Pablo Daniel Osvaldo

80' iš aikštės pašalintas Marco Rossi ("Parma")

"Genoa" 0 - 2 Romos "Lazio"

31' [0 - 1] Goran Pandev

45' [0 - 2] Tommaso Rocchi

Turino "Juventus" 1 - 1 "Catania"

47' [0 - 1] Jorge Andres Barrios Martinez

89' [1 - 1] Alessandro Del Piero

"Livorno" 0 - 1 "Torino"

41' [0 - 1] Alessandro Rosina

"Palermo" 0 - 2 Genujos "Sampdoria"

61' [0 - 1] Antonio Cassano

76' [0 - 2] Christian Maggio

"Reggina" 2 - 0 "Empoli"

68' [1 - 0] Edgar Barreto

79' [2 - 0] Nicola Amoruso

"Roma" 2 - 1 Bergamo "Atalanta"

23' [1 - 0] Christian Panucci

67' [2 - 0] Daniele De Rossi

88' [2 - 1] Gianpaolo Bellini

"Napoli" 3 - 1 "AC Milan"

35' [1 - 0] Marek Hamsik

68' [2 - 0] Maurizio Domizzi (iš 11 m. baudinio)

90' [3 - 0] Gyorgy Garics

90' [3 - 1] Clarence Seedorf

"Udinese" 0 - 2 "Cagliari"

48' [0 - 1] Robert Acquafresca

55' [0 - 2] Andrea Cossu