Čempionate pirmaujantis daugkartinis šalies čempionas "Lyon" šiame ture namuose po atkaklios 1-0 palaužė dėl vietos UEFA Čempionų lygoje kovojančią "Nancy" ekipą.

Tuo tarpu vos dviem taškais nuo lyderių atsiliekantis "Bordeaux" klubas namuose įveikė "Sochaux" ekipą rezultatu 2-0.

Paskutiniajame ture "Lyon" išvykoje žais su "Auxerre", o "Bordeaux" svečiuose bandys įveikti "Lens".

"Nancy" pralaimėjimu prieš "Lyon" nesugebėjo pasinaudoti 4-oje vietoje žengiantis ir dėl likusio kelialapio į UEFA Čempionų lygos varžybas kovojantis "Marseille" klubas, šeštadienį išvykoje sužaidęs nulinėmis lygiosiomis su "Le Mans". Marselio futbolininkai nuo "Nancy" atsilieka vos vienu tašku.

Atkakliai vyksta kova ir dėl 5-osios pozicijos, suteiksiančios teisę kitą sezoną rungtyniauti UEFA taurės turnyre. Į šią vietą prieš paskutinį turą vis dar pretenduoja keturi klubai, tačiau 8-oje vietoje žengiančio "Le Mans" šansai yra daugiau teoriniai, dėl labai prasto įmuštų ir praleistų įvarčių santykio.

Paaiškėjo, kad "Caen" ekipa, prisijungs prie "Metz" ir kitą sezoną rungtyniaus žemesnio diviziono - "Ligue 2" čempionate. "Caen" savų žiūrovų akivaizdoje 1-4 pralaimėjo "Strasbourg" ekipai.

Dėl išlikimo elito lygoje kovoja Paryžiaus "P.S.G", Toulouse" ir "Lens" klubai.

37-ojo turo rezultatai:

"Bordeaux" 2 - 0 "Sochaux"

45` [1 - 0] Fernand

59` [2 - 0] Marouane Chamakh

"Le Mans" 0 - 0 "Marseille"

"Lille" 2 - 1 "Lens"

41` [1 - 0] Yohan Cabaye

67` [2 - 0] Pierre-Alain Frau

69` [2 - 1] Olivier Monterubbio (iš 11m.)

"Lyon" 1 - 0 "Nancy"

61` [1 - 0] Silva Andre Luiz (į savo vartus)

"Metz" 1 - 2 "Lorient"

34` [1 - 0] Babacar Gueye

45` [1 - 1] Rafik Saifi

70` [1 - 2] Fabrice Abriel

"Monaco" 3 - 0 "Auxerre"

48` [1 - 0] Djamel Bakar

72` [2 - 0] Nene

87` [3 - 0] Camel Meriem

"PSG" 1 - 1 "Saint-Etienne"

45` [0 - 1] Loic Perrin

59` [1 - 1] Jeremy Clement

"Rennes" 2 - 1 "Toulouse"

11` [0 - 1] Francois Sirieix

54` [1 - 1] Mickael Pagis

72` [2 - 1] John Mensah

"Strasbourg" 1 - 4 "Caen"

6` [0 - 1] Julien Toudic

12` [0 - 2] Manuel Dos Santos (į savo vartus)

23` [1 - 2] Kevin Gameiro

31` [1 - 3] Yohan Gouffran

84` [1 - 4] Julien Toudic

"Valenciennes" 1 - 2 "Nice"

50` [0 - 1] Honorato Ederson

57` [0 - 2] Bakari Kone

88` [1 - 2] Steve Savidan (iš 11m.)

86` Jose Saez ("Valenciennes") pašalintas iš aikštės