Rungtynės prasidėjo atkaklia kova, nors visą laiką vienu įvarčiu pirmavo vilniečiai, o kauniečiai juos nuolat vijosi - 3:3, 7:7, 10:10, 14:14.

Kėlinio viduryje sostinės rankininkams pavyko spurtas ir jie atitrūko nuo priešininkų - 19:14. Iki pertraukos granitiečiai sugebėjo tik nežymiai sumažinti skirtumą - 17:21.

Antro kėlinio pradžioje iniciatyva toliau priklausė HC "Vilniaus" klubui - 20:25, 24:28, bet kėlinio viduryje "Granito-Kario" vyrams didžiulių pastangų dėka pasisekė pagaliau sumažinti skirtumą iki 2 įvarčių - 27:29, 29:31.

Kauniečiai net kiekybinėje mažumoje 4 prieš 6 pelnė du įvarčius ir kvėpavo varžovams į nugarą 33:34, kol 56-ą minutę išlygino skirtumą - 34:34.

Likus trim minutėms iki antro kėlinio pabaigos kauniečiai jau pirmavo 35:34, 36:35, o vilniečiai paprašė minutės pertraukėles.

Susitikimo pabaigą geriau sužaidė vilniečiai, kurie ir iškovojo pergalę 38:37. Pergalingą įvartį likus 35 sekundėms pelnė Martynas Paukštė, o kauniečai lemiamos atakos metu prarado kamuolį.

Pirmąsias dvejas finalo serijos rungtynes kauniečiai laimėjo 31:27 ir 38:31.

Ketvirtos finalo rungtynės bus žaidžiamos penktadienį (05.09) Vilniuje.

Statistika:

Granitas-Karys: Tomas Kraucevičius 11, Rolandas Bernatonis 9, Andrius Žigelis 4, Valdas Jarukas 4, Robertas Švedas 4, Aidenas Malašinskas 4, Gintaras Cibulskis 1.

HC "Vilnius": Evaldas Veida 12, Marius Panavas 7, Mindaugas Sukackas 6, Romas Kirveliavičius 5, Mindaugas Stravinskas 2, Martynas Paukštė 2, Egidijus Mikeliūnas 1, Rolandas Indrišiūnas 1, Kęstutis Lapinskas 1, Romualdas Sakovičius 1.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.