Pirmojo įvarčio "Old Traffrod" stadione susirinkusiems sirgaliams ilgai laukti nereikėjo - jau trečią minutę Cristiano Ronaldo suklaidino dešiniojo krašto gynėją Lucasą Neillą ir, įsiveržęs į baudos aikštelę, be didesnio vargo pasiuntė kamuolį į tinklą. Likę "West Ham" futbolininkai šį reidą stebėjo iš pašalies ir portugalui sutrukdyti nė nemegino.

Tiesa, jau netrukus Londono komanda turėjo galimybę atstatyti pusiausvyrą, bet Bobby Zamoros smūgį galva atmušė ant vartų linijos stovėjęs gynėjas Patrice'as Evra.

24 minutę 'Raudonieji velniai' pirmavo jau 2-0 - po tolimo Oweno Hargreaveso perdavimo kamuolys atsidūrė Roberto Greeno vartuose nuo C.Ronaldo šlaunies. Verta pažymėti, jog stulbinančią formą demonstruojančiam saugui tai buvo jau 40 tikslus smūgis šį sezoną.

Negana to, dar po kelių akimirkų varžovų triuškinimą pradėjo Carlosas Tevezas, pasižymėjęs galingu šūviu iš toli.

Tiesa, "West Ham" viltys iškovoti bent tašką atgijo dar iki didžiosios pertraukos - 28 minutę D.Ashtonas sušvelnino skirtumą, pelnydamas įvartį įspūdingu smūgiu per save, o dar po dešimties minučių "Man Utd" liko dešimtyje, mat iš aikštės už smūgį galva varžovui buvo pašalintas jaunasis Nani.

Visgi antrajame kėlinyje Mančesterio komanda ne tik neleido sukurti dar didesnės intrigos, bet ir įmušė viską galutinai nulėmusį ketvirtą įvartį, kurį į savo sąskaitą įsirašė M.Carrickas.

Įtikinama pergalė Sero Alekso Fergusono auklėtiniams leido trimis taškais atitrūkti nuo artimiausio persekiotojo Londono "Chelsea", kuris šio, priešpaskutinio, turo rungtynės žais pirmadienį. Verta pažymėti, jog jei abi šios ekipos surinks po lygiai taškų, titulas dėl kur kas geresnio įvarčių santykio atiteks "Man Utd".

Ne ką mažiau reikšmingą pergalę pasiekė ir dėl išlikimo tarp stipriausiųjų kovojanti "Fulham" ekipa, 2-0 nugalėjusi "Birmingham".

Aikštės šeimininkai į priekį įsiveržė 52 minutę, kai po baudos smūgio galva pasižymėjo amerikietis B.McBride'as. "Birmingham" iki dvikovos pabaigos likus žaisti penkias minutes nepasinaudojo geriausia galimybe išlyginti santykį, kai Radhi Jaidi nepataikė į vartus, o sėkmę Londono vienuolikei užtikrino tikslus E.Nevlando smūgis prieš pat finalinį švilpuką.

Po šios sėkmės Roy'aus Hodgsono auklėtiniai pakilo į saugią 17 turnyrinės lentelės vietą, žemyn nustumdami tą patį "Birmingham". Tiesa, kova dar toli gražu ne baigta - 16-18 pozicijoje besirikiuojantys "Bolton", "Fulham" ir "Reading" klubai turi po 33 taškus, o 19-oje vietoje žengianti Birmingemo ekipa - 32.

Galimybę ir kitą sezoną kautis "Premier" divizione užsitikrino ir "Middlesbrough" klubas, C.Riggotto ir Tuncay'aus įvarčių dėka kiek netikėtai nugalėjęs "Portsmouth" komandą.

"Man Utd" 4 - 1 Londono "West Ham"

3' [1 - 0] Cristiano Ronaldo

24' [2 - 0] Cristiano Ronaldo

26' [3 - 0] Carlos Tevez

28' [3 - 1] Dean Ashton

59' [4 - 1] Michael Carrick

38' iš aikštės pašalintas Nani ("Man Utd")

Birmingemo "Aston Villa" 0 - 2 "Wigan"

52' [0 - 1] Luis Antonio Valencia

63' [0 - 2] Luis Antonio Valencia

"Blackburn" 3 - 1 "Derby"

19' [0 - 1] Kenny Miller

45' [1 - 1] Roque Santa Cruz

47' [2 - 1] Jason Roberts

77' [3 - 1] Roque Santa Cruz

Londono "Fulham" 2 - 0 "Birmingham"

52' [1 - 0] Brian McBride

89' [2 - 0] Erik Nevland

"Middlesbrough" 2 - 0 "Portsmouth"

40' [1 - 0] Chris Riggott

53' [2 - 0] Sanli Tuncay

"Reading" 0 - 1 Londono "Tottenham"

16' [0 - 1] Robbie Keane