Nugalėtojams du įvarčius pelnė Jeremy Roenickas, po vieną - Joe Thorntonas, Joe Pavelski ir Devinas Setoguchi. Kalgario ekipoje pasižymėjo Jarome'as Iginla, antrajame kėlinyje rezultatą persvėręs buvo Owenas Nolanas, o dar vieną įvartį įmušė Walteris Primeau.

Pusfinalio serijoje iki 4 pergalių „Sharks“ varžove bus „Dallas Stars“ komanda. Pirmasis ekipų susitikimas įvyks penktadienį.

Kitame susitikime „Philadelphia Flyers“ išvykoje po pratęsimo 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) palaužė „Washington Capitals“ klubą ir Rytų konferencijos ketvirtfinalio seriją taip pat laimėjo 4-3.

Vašingtono komanda išsiveržė į priekį po Nicklaso Backstromo įvarčio, tačiau dar pirmajame kėlinyje Scottie Upshallas rezultatą išlygino, o antrajame suomis Sami Kapanenas persvėrė. Netrukus pusiausvyrą atstatė „Capitals“ žvaigždė iš Rusijos Aleksandras Ovečkinas.

Lemiamą įvartį pratęsimo metu nugalėtojams pelnė Joeffrey Lupulas.

Pusfinalio iki 4 pergalių serijoje „Flyers“ susitiks su „Montreal Canadiens“ klubu. Pirmasis mačas bus žaidžiamas ketvirtadienį.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.