Antrajame kėlinyje Corey Perry išvedė Anaheimo komandą į priekį, tačiau aikštės šeimininkai per paskutines 20 min. įmušė keturis įvarčius be atsako ir iškopė į antrąjį etapą po penkerių metų pertraukos.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Stephane'as Robidas, Stu Barnesas, Loui Erikssonas ir Mike'as Modano.

Beje, jau penkerius metus iš eilės nė vienai nugalėtojos titulą gynusiai komandai nepavyko įveikti pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo.

Reguliariojo sezono nugalėtoja "Detroit Red Wings" komanda svečiuose 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) nugalėjo "Nashville Predators" ledo ritulininkus ir laimėjo Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją 4-2.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Nicklasas Lidstromas, Jiri Hudleris ir Brianas Rafalski. Detroito komandos vartininkas Chrisas Osgoodas atrėmė visus 20 varžovų metimų.

Dar vieneriose sekmadienio rungtynėse "Calgary Flames" klubas savo aikštėje 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) nugalėjo "San Jose Sharks" ekipą ir išlygino serijos rezultatą 3-3.

Lemiamos, septintosios, rungtynės bus žaidžiamos antradienį San Chosė.