Galimybes pakovoti dėl ketvirtosios vietos, garantuojančios teisę dalyvauti UEFA Čempionų lygoje, išsaugojo "Milan" klubas, namie įspūdingai sutriuškinęs "Reggina" net 5:1. Verta pažymėti, jog iki šiol Carlo Ancelotti auklėtiniai savo aikštėje šį sezoną buvo laimėję vos penkerias rungtynes iš šešiolikos.

Įspūdingą sportinę formą ir toliau demonstruoja antrą jaunystę išgyvenantis 33 metų "Juventus" puolėjas A. Del Piero. Šiame ture italas ne tik pelnė tris puikius įvarčius į Bergamo "Atalanta" vartus, bet ir atliko rezultatyvų perdavimą komandos draugui bei buvo neabejotinai pagrindinis triuškinamos pergalės rezultatu 4:0 kalvis.

Sekmadienio rezultatai:

"AC Milan" 5 - 1 "Reggina"

8' [1 - 0] Kaka (11 m b.)

34' [2 - 0] Kaka (11 m b.)

40' [2 - 1] Edgar Barreto

68' [3 - 1] Kaka

73' [4 - 1] Filippo Inzaghi

89' [5 - 1] Alexandre Pato

Bergamo "Atalanta" 0 - 4 Turino "Juventus"

1' [0 - 1] Nicola Legrottaglie

6' [0 - 2] Alessandro Del Piero

33' [0 - 3] Alessandro Del Piero

66' [0 - 4] Alessandro Del Piero

"Cagliari" 2 - 0 "Empoli"

10' [1 - 0] Robert Acquafresca

64' [2 - 0] Michele Fini

78' Francesco Pisano ("Cagliari") pašalintas iš aikštės

"Catania" 1 - 0 Romos "Lazio"

34' [1 - 0] Gionatha Spinesi

33' Luciano Zauri ("Lazio") pašalintas iš aikštės

59' Ousmane Dabo ("Lazio") pašalintas iš aikštės.

"Parma" 1 - 2 "SCC Napoli"

23' [1 - 0] Igor Budan (11 m b.)

45' [1 - 1] Maurizio Domizzi (11 m b.)

73' [1 - 2] Mariano Bogliacino

45' McDonald Mariga ("Parma") pašalintas iš aikštės

77' Giulio Falcone ("Parma") ir Walter Gargano ("Napoli") pašalinti iš aikštės

80' Andrea Gasbarroni ("Parma") pašalintas iš aikštės.

Genujos "Sampdoria" 3 - 0 "Udinese"

24' [1 - 0] Antonio Cassano

44' [2 - 0] Claudio Bellucci

55' [3 - 0] Claudio Bellucci (11 m b.)

58' Tomas Zapotocny ("Udinese") pašalintas iš aikštės

"Siena" 0 - 1 "Genoa"

25' [0 - 1] Abdoulay Konko

35' Gaetano De Rosa ("Genoa") pašalintas iš aikštės

"Torino" 0 - 1 "Inter"

29' [0 - 1] Julio Cruz

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)