Svečiams šiame mače teko verstis be gausybės svarbių žaidėjų - vienuolikėje nebuvo Zlatano Ibrahimovičiaus, Davido Suazo, Cristiano Chivu, Walterio Samuelio, Ivano Cordobos, Olivier Dacourt'o, bet į rikiuotę grįžo saugas Estebanas Cambiasso, progą pasireikšti gavo talentingas jaunas puolėjas Mario Balotelli.

Nors dvikovos pradžioje progų pasižymėti turėjo abi komandos, 21-ąją minutę į priekį įsiveržė "Inter" - įvartį smūgiu galva po Maicono pakelto kampinio pelnė saugas Patrickas Vieira. "Atalanta" netrukus galėjo atstatyti pusiausvyrą, bet patogioje situacijoje atsidūręs Manuelis Belleri mušė gerokai virš vartų.

Antroje rungtynių dalyje vėl nuginkluoti varžovų vartininką galėjo ir šeimininkai, ir svečiai, bet vienintelį tikslų smūgį atliko 17-metis M. Balotelli. Vienas prieš varžovų vartų sargą iššokęs futbolininkas ramiai jį apsivarė ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Negana to, 90-ąją minutę už ginčus su teisėju raudoną kortelę užsidirbo "Atalanta" veteranas Cristianas Doni.

Sekmadienio rezultatai:

Bergamo "Atalanta" 0 - 2 Milano "Inter"

21' [0 - 1] Patrick Vieira

74' [0 - 2] Mario Balotelli

90' iš aikštes pašalintas Cristiano Doni ("Atalanta")

"Catania" 3 - 0 "Napoli"

5' [1 - 0] Giuseppe Colucci

16' [2 - 0] Gionatha Spinesi

48' [3 - 0] Juan Manuel Risco Vargas

"Fiorentina" 2 - 0 "Reggina"

23' [1 - 0] Giampaolo Pazzini

90' [2 - 0] Adrian Mutu

"Parma" 2 - 2 Romos "Lazio"

17' [1 - 0] Igor Budan

35' [1 - 1] Goran Pandev

38' [1 - 2] Rolando Bianchi

43' [2 - 2] Massimo Paci

Genujos "Sampdoria" 2 - 0 "Livorno"

67' [1 - 0] Christian Maggio

85' [2 - 0] Emiliano Bonazzoli

"Siena" 1 - 1 "Udinese"

69' [1 - 0] Houssine Kharja

78' [1 - 1] Antonio Floro Flores

"Torino" 0 - 1 "Empoli"

88' [0 - 1] Ighli Vannucchi

"Palermo" 3 - 2 Turino "Juventus"

11' [1 - 0] Amauri

45' [2 - 0] Amauri

52' [2 - 1] Alessandro Del Piero

70' [2 - 2] Alessandro Del Piero

89' [3 - 2] Mattia Cassani

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)