Vienintelį susitikimo įvartį 38-ą min. pelnė Arūnas Klimavičius. Svečiai mačą baigė nepilnos sudėties, kai 34-ąją min. raudona kortelė buvo parodyta Elurui Allachberdijevui.

Mačo pradžią aptemdė nesklandžiai atlikti abiejų šalių himnai – dėl prastos įrangos sirgalius pasiekė tik pro garsius trukdžius sklindantys muzikos akordai.

Rungtynės slidžioje aikštėje prasidėjo aktyviomis mūsų šalies futbolininkų atakomis ir jau 6-ą minutę Deivido Šembero skersuotas kamuolys pralėkė šalia Azeirbaidžano vartų virpsto.

Varžovai ėmėsi kontratakų taktikos ir jau po kelių akimirkų privertė paplušėti Lietuvos komandos vartininką Žydrūną Karčemarską, bet abu kartus kamuolys skriejo šalia vartų. Žaidimas trumpam išsilygino, tačiau netrukus iniciatyva vėl visiškai priklausė mūsiškiams.

Svečiai lietuvių atakas dažnai stabdė pražangomis ir jau 34-ąją min. dėl šiurkštoko žaidimo patyrė nuostolių. Azeirbaidžaniečių gynėjas E. Allachberdijevas prasižengdamas prieš Marių Stankevičių „užsidirbo“ antrą geltoną kortelę, kuri automatiškai virto raudona ir nuosprendžiu palikti aikštę.

Įgiję kiekybinę persvarą Lietuvos futbolininkai netruko ja pasinaudoti. 38-ąją min. M. Stankevičius galingu mostu iš užribio išmetė kamuolį prie pat Azeirbaidžano vartų, kur kamuolį į varžovų vartus vienu lietimu pasiuntė A. Klimavičius.

Tai buvo pirmasis gynėjo įvartis vilkint Lietuvos rinktinės marškinėlius.

Lietuvių atakos ir toliau ritosi viena per kitą, tačiau priešininkai iki pertraukos atsilaikė – po pirmojo kėlinio 1:0 pirmavo aikštės šeimininkai.

Po petraukos Edgarą Jankauską ir Audrių Kšanavičių pakeitė Andrius Velička ir Mantas Savėnas.

Antrojo kėlinio pradžioje veržlumu vėl blykstelėjo azerbaidžaniečiai, tačiau jų atakos ypatingo pavojaus mūsiškiams nesukėlė. Netrukus Lietuvos rinktinės futbolininkai susigrąžino iniciatyvą.

Tačiau nepaisant daugybės lietuvių atakų, krentant temperatūrai aikštės danga darėsi vis slidesnė, o žaidėjų veiksmai puolime – vis netikslesni.

Keletą pavojingų smūgių atliko A. Velička, tačiau savo darbą tiksliai atliko azerbaidžaniečių vartininkas Farhadas Valijevas. Lietuvos futbolininkų atakos dažnokai strigo nuošalėse, o nuo slidžios aikštės pavargę svečiai susitelkę gynyboje sėkmingai stabdė pagal taisykles atliktus išpuolius.

Lietuvos rinktinei nepavyko padidinti persvaros, tačiau pergalė 1:0 iškovota su akivaizdžia persvara.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Žydrūnas Karčemarskas, Andrius Skerla, Ignas Dedura, Tadas Papečkys, Arūnas Klimavičius, Deividas Šemberas, Saulius Mikoliūnas (83 min. Andrius Jokšas), Audrius Kšanavičius (46 min. Mantas Savėnas, 80 min. Aurimas Kučys), Marius Stanevičius, Tomas Danilevičius (87 min. Tomas Radzevičius), Edgaras Jankauskas (46 min. Andrius Velička).

Azerbaidžano rinktinės sudėtis: Farhadas Valijevas, Railas Malikovas, Eluras Allahverdijevas, Eminas Gulijevas (16 min. Elmaras Bakšijevas), Mahmudas Gurbanovas, Zauras Ramazanovas (56 min. Igoris Gurbanovas), Usimas Nduka, Rašadas Sadichovas, Branimiras Subasičius, Zauras Taghizada, Aleksandras Čertaganovas.