Graikų-romėnų imtynių varžybų nugalėtojais tapo panevėžietis Kristupas Šleiva (svorio kategorija iki 31 kg) ir klaipėdiečiai Rūtenis Uginčius (iki 42 kg) bei Artūras Jankauskas (iki 96 kg).

Antrąją vietą užėmė Mindaugas Stasiūnas iš Panevėžio rajono (iki 85 kg), o trečias buvo šiaulietis Arnas Maslenikovas (iki 58 kg).

Merginų imtynių varžybose Vaida Puidaitė (iki 49 kg) iš Vilkaviškio užėmė ketvirtą vietą, o Gabrielė Blekaitytė (iki 49 kg) iš Šiaulių liko šešta.

Turnyre dalyvavo 650 vaikinų ir 200 merginų iš 17 šalių.

Kaliningrade (Rusija) vykusio 11-ojo tarptautinio Andrejaus Šumilino vardo jaunių laisvųjų imtynių turnyro merginų varžybų nugalėtoja tapo Ernesta Rubežiūtė iš Pagėgių. Trenerio Zenono Komskio auklėtinė iškovojo pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 52 kg.

E. Rubežiūtė nugalėjo keturias varžoves.

Vaikinų varžybose šeši Lietuvos sportininkai užėmė trečiąsias vietas. Bronzos medaliai atiteko vilniečiams Vladislavui Bajurinui (iki 54 kg) ir Igoriui Fiodorovui (iki 100 kg), klaipėdiečiams Rostislavui Legenzovui (iki 63 kg) ir Jevgenijui Rusinui (iki 69 kg), raseiniškiui Titui Grišiui (iki 54 kg) bei šiauliečiui Laurynui Didžgalviui (iki 100 kg).

Turnyre dalyvavo 150 sportininkų iš Vokietijos, Čekijos, Suomijos, Moldovos, Lenkijos, Latvijos, Rusijos ir Lietuvos.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.