Amžinojo miesto ekipa į priekį įsiveržė 36 minutę, kai po Francesco Totti perdavimo kulnu kamuolį į tinklą iš kairiojo baudos aikštelės krašto pasiuntė 33-ių metų veteranas saugas M.Tonetto.

Nepaisant to, antrosios mačo dalies pradžioje "Empoli" pelnytai atstatė pusiausvyrą - Ignazio Abate suklaidino patyrusį gynėją Christian Panucci ir perdavė kamuolį saugui S.Giovinco, kuris be vargo nuginklavo vartininką Doni.

Reikalai "Roma" ekipai dar labiau komplikavosi 57 minutę, kai greitos "Empoli" kontratakos metu varžovą Felice Piccolo ciniškai iš nugaros pargriovęs S.Perrotta buvo iškart pašalintas iš aikštės.

Visgi net ir likę dešimtyje Romos futbolininkai išplėšė pergalę, kai sužaidus kiek daugiau nei valandą galva pasižymėjo C.Panucci. Dvikovos pabaigoje svečiai keliskart galėjo dar kartą išlyginti skirtumą, tačiau susikurtų progų išnaudoti nesugebėjo.

Ši pergalė leido "Roma" klubui bent jau trumpam sumažinti atsilikimą nuo lyderio "Inter" iki 4 taškų.

Intriguojanti kova tęsiasi ir dėl ketvirtosios vietos, garantuojančios kelialapį į kito sezono UEFA Čempionų lygos turnyrą. Šioje pozicijoje dabar žengianti "Fiorentina" komanda minimaliu rezultatu 1-0 palaužė Romos "Lazio", o penktoje vietoje besirikiuojantis "AC Milan" po dviejų nesėkmių iš eilės išvykoje taip pat minimaliu skirtumu nugalėjo "Torino".

Florencijos ekipos pergalę lėmė G.Pazzini tikslūs smūgis iš 15 metrų. Tiesa, verta pažymėti, jog "Lazio" didžiąją rungtynių dalį žaidė dešimtyje, mat už dvi geltonas korteles iš aikštės buvo pašalintas saugas M.Mutarelli.

Tuo tarpu "AC Milan" ir vėl išgelbėjo jaunasis A.Pato - talentingasis brazilas kamuolį į tinklą iš arti pasiuntė 66 minutę, po puolėjo Alberto Gilardino perdavimo.

Iš kovos vis dar nepasitraukė ir "Udinese", kurios pranašumą turėjo pripažinti "Livorno". Šeimininkų ekipos pergalę, po kurios jie nuo ketvirtosios vietos atsilieka šešiais taškais, lėmė lietuviams puikiai pažįstamo ir du įvarčius Kaune į Lietuvos rinktinės vartus pelniusio F.Quagliarellos ir A.Di Natale smūgiai.

Bergamo "Atalanta" 0 - 0 "Catania"

"Fiorentina" 1 - 0 Romos "Lazio"

77' [1 - 0] Giampaolo Pazzini

38' iš aikštės pašalintas Massimo Mutarelli ("Lazio")

"Palermo" 2 - 3 "Genoa"

21' [1 - 0] Carvalho de Oliveira Amauri (iš 11 m. baudinio)

27' [1 - 1] Luciano Gabriel Lucho Figueroa

50' [1 - 2] Omar Milanetto

62' [1 - 3] Abdoulay Konko

90' [2 - 3] Carvalho de Oliveira Amauri

"Reggina" 1 - 1 "Napoli"

75' [0 - 1] Roberto Carlos Sosa

90' [1 - 1] Franco Brienza

"Roma" 2 - 1 "Empoli"

33' [1 - 0] Max Tonetto

50' [1 - 1] Sebastian Giovinco

64' [2 - 1] Christian Panucci

57' iš aikštės pašalintas Simone Perrotta ("Roma")

Genujos "Sampdoria" 1 - 1 "Cagliari"

41' [0 - 1] Pasquale Foggia

90' [1 - 1] Daniele Franceschini

"Siena" 2 - 0 "Parma"

88' [1 - 0] Massimo Maccarone (iš 11 m. baudinio)

90' [2 - 0] Massimo Maccarone

"Torino" 0 - 1 "AC Milan"

66' [0 - 1] Alexandre Pato

"Udinese" 2 - 0 "Livorno"

17' [1 - 0] Fabio Quagliarella

47' [2 - 0] Antonio Di Natale

Milano "Inter" 1 - 2 Turino "Juventus"

49' [0 - 1] Mauro Camoranesi

63' [0 - 2] David Trezegeut

83' [1 - 2] Maniche