Jis 0,25 balo aplenkė Pekino olimpinių žaidinių kandidatą Dmitrijų Trefilovą iš Latvijos ir 0,40 balo - trečiąją vietą užėmusį vilnietį Jevgenijų Izmodenovą (treneris Aleksandras Filatovas).

Moterų daugiakovės varžybose geriausiai iš lietuvių sekėsi kaunietei Gintarei Bukauskaitei (tr. Rytis ir Rimantas Simonavičiai), kuri užėmė šeštąją vietą. Lietuvos gimnastė nuo nugalėtoja tapusios Irinos Zenkovos iš Latvijos (52,20 balo) atsiliko 4,47 balo.

Kelialapį į Pekino olimpines žaidynes iškovojusi vilnietė Jelena Zanevskaja (tr. Irina ir Mindaugas Katinai) daugiakovėje dalyvavo tik ant trijų prietaisų (užėmusi dvi pirmąsias ir antrąją vietas), todėl jos rezultatas nebuvo aukštas.

Jaunimo varžybų merginų grupėje kaunietė Laura Buržinskaitė (tr. Svetlana Gurejeva, 50,10 balo) užėmė trečiąją vietą, o tarp vaikinų vilnietis Robertas Tvorogalas (tr. A. Filatovas, 72,85 balo) buvo ketvirtas.

R. Gruščinas dar iškovojo keturis sidabro medalius varžybose ant atskirų prietaisų - žirgo (12,40 balo), žiedų (13,80 balo), skersinio (13,40 balo) bei atraminio šuolio rungtyje (13,575 balo) ir užėmė trečiąją vietą laisvuosiuose pratimuose (12,45 balo).

Kaunietis Patrikas Prušinskas (tr. V. Bogomolovas) užėmė antrąją vietą rungtyje ant lygiagrečių (12,20 balo) ir buvo trečias, atliekant pratimus ant arklio (12,05 balo). Atraminio šuolio rungtyje vilnietis Vladislavas Esaulovas (tr. Vitalijus Esaulovas, 13,525 balo) užėmė trečiąją vietą.

J. Zanevskaja ant lygiagrečių iškovojo pirmąją vietą (14,26 balo), buvo antra ant buomo (13,36 balo) ir atraminio šuolio rungtyje (13,65 balo), trečiąją vietą pastarojoje rungtyje užėmė G. Bukauskaitė (13,565 balo).

Vaikinų grupėje R. Tvorogalas buvo antras ant žiedų (13,00 balų) ir ant skersinio (12,50 balo) bei trečias atraminio šuolio rungtyje (12,925 balo). Trečias ant skersinio buvo kaunietis Arminas Grinius (tr. V. Bogomolovas, 12,00 balų).

Merginų grupėje L. Buržinskaitė apdovanojimus pelnė ant visų prietaisų. Ji tapo čempione rungtyse ant buomo (12,60 balo) ir lygiagrečių (11,96 balo), užėmė antrąją vietą atliekant laisvuosius pratimuos (12,175 balo) ir liko trečia atraminio šuolio rungtyje (13,035 balo), antrąją vietą šioje rungtyje iškovojo kaunietė Karolina Vilkelytė (tr. S. Gurejeva, 13,235 balo).

Varžybose dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.