44-ąją minutę kamuolį į savo vartų tinklą pasiuntė paryžietis Mamadou Sakho, o 51-ąją minutę įvartį "Rennes" pelnė Jimmy Briandas.

Kiek netikėtai jau trečiąją pergalę iš eilės iškovojo iki tol vos kartą laimėjęs absoliutus lygos autsaideris "Metz" klubas.

Šį kartą "Metz" futbolininkai išvykoje susitiko su kitu lygos naujoku "Strasbourg" klubu ir įveikė varžovus 3-2. Atkakli kova rungtynėse vyko visas 90 minučių, pirmnaujant tai vienai, tai kitai ekipai. 89-ąją minutę "Metz" žaidėjas Momaras N'Diaye pelnė lemiamą įvartį. Tiesa, iki saugios 17-osios pozicijos "Metz" vis dar trūksta 13-os taškų.

Pergalę iškovojo ir nuo lyderių neatsilikti bandantis trečioje vietoje žengiantis "Nancy" klubas, šiame ture 2-0 įveikęs "Monaco". Jau 4-ąją mačo minutę "Monaco" gynėjas Francois Modesto pasiuntė kamuolį savo vartų tinklą, o 18-ąją minutę rezultatą padvigubino "Nancy" atakų lyderis Youssoufas Hadji.

28-ojo turo rezultatai:

"Rennes" 2 - 0 "PSG"

44` [1 - 0] Mamadou Sakho (į savo vartus)

51` [2 - 0] JImmy Briand

"Strasbourg" 2 - 3 "Metz"

35` [1 - 0] Pape Malik Diop (į savo vartus)

56` [1 - 1] Babacar Gueye

75` [1 - 2] Cedric Barbosa

83` [2 - 2] Alvaro Santos (iš 11m.)

89` [2 - 3] Momar N'Diaye

85` Eric Cubilier ("Metz") pašalintas iš aikštės

"Nancy" 2 - 0 "Monaco"

4` [1 - 0] Francois Modesto (į savo vartus)

18` [2 - 0] Youssouf Hadji

"Toulouse" 1 - 2 "Sochaux"

5` [0 - 1] Mevlud Erding

20` [0 - 2] Mevlud Erding

84` [1 - 2] Achille Emana

"Auxerre" 0 - 0 "Lens"

"Caen" 0 - 0 "Lorient"

"Nice" 0 - 0 "Le Mans"

"Valenciennes" 0 - 0 "Lille"