Rungtynės tarp čempionato lyderių „Inter“ bei „Roma“ klubų Milano „San Siro“ stadione baigė lygiosiomis 1:1. Pirmajam kėliniui einant į pabaigą, 38-1 minutę, „Roma“ išsiveržė į priekį. Marco Tonetto pasiuntė kamuolį į varžovų baudos aikštelę ir ten buvęs „Roma“ atakų lyderis Francesco Totti atsikratė jį dengusio Christiano Chivu bei taikliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Tačiau antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet jau atrodė, kad „Roma“ turi puikias galimybes švęsti pergalę, klubą užklupo problemos. 84-ą minutę svečių gynėjas Philippe'as Mexes grubiai prasižengė prieš Hernaną Crespo ir užsidirbo antrają geltoną kortelę, tad sostinės ekipos žaidėjai turėjo rungtynes baigti dešimčia.

Tuo pasinaudojo „Inter“, po 4 minučių išlyginusi rezultatą. „Inter“ kapitonas Javieras Zanetti atliko galingą bei tikslų smūgį iš baudos aikštelės prieigų ir privertė iš džiaugsmo pašokti visus stadione buvusius „Inter“ sirgalius.

Trečiadienio rungtynių rezultatai:

„Inter“ 1 – 1 „Roma“

38‘ [0 – 1] Francesco Totti

88‘ [1 – 1] Javier Zanetti

84‘ iš aikštės išvarytas Philippe Mexes („Roma“)

88‘ [1 – 0] Massimo Maccarone

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)