Pergalingą ir vienintelį mačo įvartį 70-ąją minutę pelnė "Le Mans" atakų lyderis Tulio de Melo.

Varžovų pranašumą šiame ture turėjo pripažinti ir trečioje vietoje žengianti "Nancy" ekipa, net 0-4 pralaimėjusi "Saint-Etienne" klubui.

Kiek netikėtą pergalę šeštadienį iškovojo absoliutus lygos autsaideris "Metz" klubas, namuose 2-1 įveikęs "Valenciennes" komandą.

Tačiau nepaisant šios pergalės "Metz" nuo 17-osios pozicijos, garantuojančios išlikimą "Ligue 1" atsilieka net 18 taškų ir mažai tikėtina, kad "Ligue 1" naujokei pavyks išsigelbėti.

25-ojo turo rezultatai:

"Le Mans" 1 - 0 "Lyon"

70` [1 - 0] Tulio de Melo

"Saint-Etienne" 4 - 0 "Nancy"

18` [1 - 0] Loic Perrin

42` [2 - 0] Batefimbi Gomis

71` [3 - 0] Pascal Feindouno (iš 11m.)

72` [4 - 0] Batefimbi Gomis

"Metz" 2 - 1 "Valenciennes"

42` [0 - 1] Djamel Belmadi

51` [1 - 1] Babacar Gueye

66` [2 - 1] Williams Martinez (į savo vartus)

"Auxerre" 1 - 0 "Toulouse"

51` [1 - 0] Daniel Niculae

"Lens" 0 - 0 "Nice"

"Lille" 3 - 1 "Rennes"

42` [1 - 0] Patrick Kluivert (iš 11 m)

53` [2 - 0] Patrick Kluivert

56` [3 - 0] Fernandes Michel Bastos

88` [3 - 1] Mickael Pagis

"Lorient" 1 - 0 "Strasbourg"

45` [1 - 0] Ulrich Le Pen

"Sochaux" 1 - 1 "Caen"

40` [1 - 0] Nicolas Maurice-Belay

55` [1 - 1] Yohan Gouffran