Antrojo kėlinio pradžia kauniečiams susiklostė sėkmingai. 52-ąją minutę „Kauno“ legionierius iš Bosnijos Edinas Pehličius nuginklavo Rumunijos klubo vartininką. Šis įvartis lėmė „Kauno“ pergalę, nes varžovai atsakyti taikliu smūgiu nesugebėjo.

„Pirmą kėlinį mūsų komandai atstovavo viena sudėtis, antrą - visiškai kita. Vyrai buvo kovingai nusiteikę, žaidė gerai, sukūrė daug momentų įvarčiui pasiekti. Gaila, kad jie liko neišnaudoti.

Progų pelnyti įvartį turėjo Artūras Rimkevičius, Ilgizas Fatachovas, Edinas Pehličius, Nerijus Valskis. Galima sakyti, kad futbolininkai maloniai nustebino“, - klubo svetainei sakė „Kauno“ vyriausiojo trenerio asistentas Darius Gvildys.

Anot trenerio, „Kaunas“ iš „Vaslui“ tikėjosi daugiau. „Varžovai jau senokai rengiasi sezonui, su mumis jie žaidė stipriausios sudėties. „Vaslui“ treniruoja žinomas žmogus - Dorinelas Munteanu. Prisipažinsiu, iš Rumunijos komandos mes tikėjomės galingesnio žaidimo“, - teigė D.Gvildys.

Kauno ekipos treneris sakė, kad komanda Antalijoje turi neblogas gyvenimo ir treniruočių sąlygas: „Dabar pas mus šilta - 15-20 laipsnių šilumos. Gyvename tvarkingame viešbutyje, netoli jo yra aikštė. Galime naudotis treniruoklių sale, sauna. Šiame viešbutyje daugiau futbolo komandų negyvena, tačiau netoliese yra įsikūrusių ekipų“.

Vasario 17 dieną „Kaunas“ žais su Ukrainos čempionato lydere Dnepropetrovsko „Dnipro“ komanda.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.