Pirmosiose šios dienos rungtynėse į kovą stojo Birmingemo „Aston Villa“ ir „Newcastle“ futbolininkai. Svečiai greitai sugebėjo įsiveržti į priekį, kai po „Villa“ ekipos kapitono Garetho Barry rikošeto kamuolys atiteko puolėjui Michaelui Owenui, ir šis nuginklavo vartininką Scottą Carsoną.

Antrame kėlinyje savo žodį tarė ir Martino O‘Neillo treniruojami auklėtiniai. 48-ąją minutę gynėjas iš Olandijos Wilfredas Bouma iš toli smūgiavo į vartus, ir dėka priešininkų gynėjo Habito Beye rikošeto kamuolys suklaidino Shay`ų Giveną ir atsidūrė vartuose. Tai buvo pirmasis jo įvartis per 76 rungtynes.

Netrukus į „šarkų“ vartus krito ir antrasis įvartis. Po jaunojo Anglijos rinktinės saugo Ashley Youngo pakelto kampinio gigantas iš Norvegijos Johnas Carew tiksliai galva nukreipė kamuolį į tinklą.

Po to traumą patyręs „Newcastle“ pagrindinis vartų sargas S.Givenas privalėjo palikti aikštę, ir jį pakeitė Steve`as Harperis. Tiesa, ir jam šiandien buvo juoda diena. Po skersuoto kamuolio į baudos aikštelę iš dešiniojo krašto jam nepavyko neutralizuoti pavojaus ir J.Carew antrą kartą iš arti pasiuntė kamuolį į vartus.

Finalinį akordą šiose rungtynėse padėjo „hat-tricku“ pasižymėjęs J.Carew. „Newcastle“ gynėjas Stephenas Carras baudos aikštelėje sužaidė ranka ir arbitras paskyrė 11 metrų baudinį. Nuolatinis jų realizuotojas G.Barry savo vietą užleido norvegui, kuriam pirmą kartą „Villa“ gretose pavyko pasižymėti trimis įvarčiais.

Kitose rungtynėse Londono „Tottenham“ klubas išvykoje rezultatu 3-0 sutriuškino absoliutų lygos autsaiderį „Derby County“ klubą. Pradžioje aikštės šeimininkai priešinosi savo varžovams, ir po Gileso Barneso smūgio galėjo išsiveržti į priekį, bet jis tikslo nepasiekė.

Juande Ramoso auklėtiniai „avinų“ gynybą pralaužė tik antrojo kėlinio viduryje. Vartininkas Royą`us Carollas atrėmė saugo Steedo Malbranque`o ataką, ir puolėjas iš Airijos Robbie Keane`as pakartotinu smūgiu nukreipė jį į tinklą ir pelnė jau 20-ąjį savo įvartį šiame sezone.

Po praleisto įvarčio „Derby“ palūžo. R.Carollas gelbėjo komandą nuo Jermaine`o Jenaso ir Dimitaro Berbatovų išpuolių, o nuo dar vieno jam to padaryti nepavyko. Mačo pabaigoje gynėjas Younesas Kaboulas suklaidino Stepheną Pearsoną ir nukreipė kamuolį į tinklą.

Paskutinę kėlinio minutę „Tottenham“ padėjo visus taškus ant „i“. Po R.Keane`o skerso Alanas Stubbsas baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo bulgaras D.Berbatovas.

„Portsmouth“ išvykoje su „Bolton“ tik pačioje mačo pabaigoje išplėšti tris taškus. Pirmame kėlinyje „Pompey“ neatliko nei vieno smūgio į vartų stačiakampį. Tuo tarpu buvęs „Portsmouth“ žaidėjas Mattas Tayloras galėjo nubausti varžovus, bet jo tolimą smūgį atmušė į vartų sargas Davidas Jamesas.

Vis tik 81-ąją minutę po nigeriečio Nwankwo Kanu perdavimo jaunasis saugas iš Prancūzijos Lassana Diara stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą, nepalikdamas jokių šansų Jussi Jaaskelainenui. Pačioje rungtynių pabaigoje „ristūnai“ galėjo išplėšti lygiąsias, bet Tamiro Coheno smūgį fantastiškai atrėmė D.Jamesas.

„Everton“ namuose 1-0 įveikė „Reading“. Pergaligną įvartį 62-ąją minutę smūgiu galva pelnė universalus gynėjas Philas Jagielka. Tokiu pat rezultatu „Middlesbrough“ nugalėjo „Fulham“. 11-ąją minutę į Gary O‘Neillo perdavimą atsiliepęs puolėjas Jeremie Aliadiere`as taikliu smūgiu atnešė savo komandai pergalę.

„Sunderland“ pergalė prieš „Wigan“ dar labiau atitolino juos nuo iškritimo zonos. Įvarčius nugalėtojams pelnė Dicksonas Etuhu ir Darylas Murphy. „West Ham“ ir „Birmingham“ mačas pasibaigė taikiai 1-1. Frederikas Ljungbergas 7-ąją minutę buvo išvedęs „plaktukus“ į priekį, bet po mažiau nei dešimties minučių „Birmingham“ naujokas Jamesas McFaddenas atstatė „status quo“ iš 11 metrų baudinio.