Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Marianas Hossa. Tai buvo jo pirmasis "hetrikas" šį sezoną ir septintasis karjeroje. Po vieną įvartį įmušė Ericas Perrinas ir Viačeslavas Kozlovas. "Thrashers" vartininkas Kari Lehtonenas atrėmė 46 varžovų smūgius.

Trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusioje "Red Wings" komandoje pasižymėjo Niklas Kronvallas.

Pirmąją vietą Vakarų konferencijoje užimantis "Red Wings" klubas turi 70 taškų po 47 rungtynių. "Thrashers" ekipa su 48 taškais po 47 mačų Rytų konferencijoje žengia trečia.

Antrąją vietą absoliučioje įskaitoje užimanti "Ottawa Senators" komanda svečiuose 2:4 (0:0, 2:2, 0:2) nusileido "Washington Capitals" ledo ritulininkams.

"Capitals" šį sezoną laimėjo visas ketverias rungtynes su "Senators" ekipa.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 2:2, tačiau du įvarčiai be atsako trečiajame kėlinyje leido Vašingtono ekipai išplėšti pergalę.

Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo Aleksandras Siominas, po kartą - Mike'as Greenas ir Aleksandras Ovečkinas. Otavos ekipai įvarčius pelnė Deanas McAmmondas ir Wade'as Reddenas.

Rytų konferencijos lyderis "Senators" kubas turi 62 taškus po 45 rungtynių. "Capitals" su 43 taškais po 45 mačų konferencijoje žengia 13-as.