Pirmenybių vicečempionas „Ajax“ savo sirgalių akivaizdoje sugebėjo net 6:1 sutriuškinti pastaruoju metu buksuojančią Alkmaaro AZ ekipą.

Prabėgus vos penkioms susitikimo minutėms „Ajax“ buvo priblokštas, kadangi kiek netikėtai praleido įvartį į savus vartus. Mouniras el Hamdaoui pataikė į virpstą, ir kamuolys atšoko tiesiai po brazilo Ari kojomis, kuris pasiuntė kamuolį į vartus.

Įpusėjus pirmajam kėliniui aikštės šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, kai tiksliai smūgiavo Janas Vertonghenas. Besibaigiant pirmajam kėliniui AZ buvo priversti žaisti dešimčia, kadangi už žaidimą ranka baudos aikštelėje iš aikštės buvo pašalintas Demy de Zeeuwas.

Prie 11 metrų žymos stojęs po šešių mėnesių pertraukos iš Eindhoveno PSV ekipos atgal į „Ajax“ komandą sugrįžęs legionierius iš Danijos Kennethas Perezas šaltakraujiškai realizavo savo šansą.

Prabėgus valandai „Ajax“ padidino savo pranašumą - tai padarė rezultatyviausias čempionato žaidėjas Klaasas Janas Huntelaaras. Tačiau, tai dar buvo ne viskas. AZ ekipą galutinai pažemino Kenedy Bakircioglu, Leonardo Santiago įvarčiai bei dar vienas K. J. Huntelaaro tikslus smūgis.

89‘ [6 – 1] Klaas Jan Huntelaar

42‘ Demy de Zeeuw (AZ) pašalintas iš aikštės.

68‘ [2 – 2] Sander Keller

80‘ Gerald Sibon („Heerenveen“) nerealizavo 11 metrų baudinio.

Almelo „Heracles“ 2 – 0 Roterdamo „Sparta“

12‘ [1 – 0] Kwame Quansah

52‘ [2 – 0] Ricky van der Bergh

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)