Niujorko klubas nugalėjo "Senators" pirmą kartą nuo 2003 metų kovo 15 dienos.

Pirmajame kėlinyje Marcas-Andre Bergeronas išvedė svečius į priekį, o antrajame kėlinyje Danielis Alfredssonas išlygino rezultatą. Tačiau dar vienas M.-A. Bergerono įvartis ir Mike'o Comrie taiklus smūgis trečiajame kėlinyje leido "Islanders" iškovoti pergalę prieš "Senators" po beveik penkerių metų pertraukos.

Antrąją vietą absoliučioje įskaitoje užimanti Otavos komanda turi 62 taškus po 44 rungtynių. "Islanders" ledo ritulininkai su 49 taškais po 44 mačų Rytų konferencijoje užima septintąją vietą.

Kitose sekmadienio rungtynėse nugalėtojo titulą ginantis "Anaheim Ducks" klubas savo aikštėje po pratęsimo 4:3 (1:2, 1:1, 1:0; 1:0) įveikė "San Jose Sharks" ekipą.

Pergalę aikštės šeimininkams išplėšė 33-iąją pratęsimo sekundę pasižymėjęs Francois Beaucheminas.

Nugalėtojams įvarčius taip pat pelnė Toddas Bertuzzi, Corey Perry ir Dougas Weightas. "Sharks" ekipoje pasižymėjo Jeremy Roenickas, Torrey Mitchellas ir Milanas Michalekas.

"Sharks" (57 tšk./44 rungt.) Vakarų konferencijoje užima antrąją, o "Ducks" (54/47) - šeštąją vietas.