D. Zubrus per 18 su puse minutės (18:34) tik kartą smūgiavo į vartus bei išvengė pražangų.

"Sabres" pirmavo 2:0 po dviejų Danielio Paille`o įvarčių.

Antrajame kėlinyje "velnių" gynėjas Paulas Martinas sušvelnino skirtumą, o likus minutei iki trečio kėlinio pabaigos Davidas Clarksonas išlygino rezultatą.

Bulitų serijoje "Devils" pergalę lėmė Patriko Eliaso baudinys, o Naujojo Džersio komandos vartininkas Martinas Brodeur atrėmė abu Bafalo ekipos ritulininkų smūgius.

Antrą vietą Rytų konferencijoje užimantys "Devils" (56 tšk.) pirmauja Atlanto pogrupyje, o vienuoliktoje pozicijoje Rytų konferencijoje esantys "Sabres" (44 tšk.) yra treti Šiaurės rytų pogrupyje.

Kiti rezultatai:

"Florida Panthers" - "Tampa Bay Lightning" 3:5;

"Atlanta Thrashers" - "Pittsburgh Penguins" 3:2, (po baudinių),

"Carolina "Hurricanes" - "Colorado Avalanche" 4:5;

Los Angeles Kings" - "Dallas Stars" 4:3, (po baudinių);

"Ottawa Senators" - "Detroit Red Wings" 3:2;

Švedas Danielis Alfredssonas "senatoriams" pelnė 2 įvarčius. Ši pajėgiausių šiuo metu lygos klubų dvikova buvo pavdinta Stanley taurės finalo repeticija;

"San Jose Sharks" - "Toronto Maple Leafs" 3:2;