"Espanyol" šeštadienio pergale pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją net iki 14 rungtynių.

Tuo tarpu "Barcelona" prieš rungtynes susilaukė nemažai spaudimo, kadangi paskutinį praėjusių metų mačą su Madrido "Real" pralaimėjo 1-0. Tuo pasinaudoti bandė "Mallorca" futbolininkai, nuo rungtynių pradžios atakavę pavojingiau, tačiau nesugebėję išnaudoti susikurtų progų.

Antrajame kėlinyje "Barcelona" pagaliau atrado savo žaidimą ir išsiveržė į priekį antrojo kėlinio viduryje, kai po kampinio pasižymėjo Meksikos rinktinės gynėjas Rafaelis Marquezas.

Netrukus svečių persvarą padidinti galėjo Thierry Henry, aikštėje pasirodęs po daugiau nei mėnesio pertraukos, tačiau galiausiai per pridėtinį laiką tai padarė Samuelis Eto`o. Buvęs "Mallorca" žaidėjas pasižymėjo tolimu smūgiu po jaunojo Bojano Krkičiaus perdavimo.

Šeštadienio rungtynių statistika

Barselonos "Espanyol" 3 - 0 "Villarreal"

9` [1 - 0] Raul Tamudo

14` [2 - 0] Valdo

36` [3 - 0] Raul Tamudo

"Mallorca" 0 - 2 "Barcelona"

63` [0 - 1] Rafael Marquez

90` [0 - 2] Samuel Eto`o