Bene pati įdomiausia buvo praėjusių metų FA taurės vicečempionės „Man Utd“ ir tvirto vidutinioko statusą nusipelniusios Birmingemo „Aston Villa“ komandų akistata. Svečiai iš Mančesterio sužaidus penkias minutes sukūrė pirmąjį pavojingą epizodą prie „Villa“ vartų, kai kamuolį nuo vidurio aikštės į baudos aikštelę prasitempęs brazilas Andersonas smūgiavo, tačiau Scottas Carsonas buvo savo vietoje.

12-ąją susitikimo minutę sekė labai pavojingas „Aston Villa“ ekipos atsakymas, kai gavęs kamuolį saugas iš Bulgarijos Stilianas Petrovas iš maždaug 25 metrų nuotolio pasiuntė kamuolį kiek virš skersinio.

Po septynių minučių po greitoje „Man Utd“ ekipos atakoje, iš kairiojo krašto kamuolį į baudos aikštelę pasiuntė gynėjas Patrice`as Evra, bet veteranas iš Velso Ryanas Giggsas galva mušė virš vartų. Kiek vėliau po valo atlikto baudos smūgio prancūzas Louisas Saha galva smūgiavo netiksliai.

Sužaidus keik daugiau nei pusvalandį blykstelėjo ir „Villa“ klubas, bet puolėjas Johnas Carew būdamas gynėjo Rio Ferdinando apsuptyje iš aštraus dešiniojo krašto smūgiavo šalia į artimąjį vartų kampą.

Artėjant kėliniui prie pabaigos pačią realiausią progą įmušti įvartį iššvaistė R.Giggsas. Kairiame krašte portugalas Cristiano Ronaldo patikrino S.Carsono budrumą, ir legionierius iš Velso nesitikėjęs, jog kamuolys atiteks jam, neužtikrintai pastatęs koją ir nepataikydamas į kamuolį pradangino šansą „raudonuosius velnius“ išvesti į priekį.

Antrajame kėlinyje Sero Alekso Fergusono auklėtiniai pradėjo dominuoti aikštėje, tačiau „Villa“ komandos gynyba veikė tiesiog nepriekaištingai. Prabėgus kiek daugiau nei 15 minučių po R.Giggso atlikto kampinio link artimojo virpsto buvęs gynėjas Nemanja Vidičiaus bandymas galva pasiųsti kamuolį į kitą kampą buvo nesėkmingas. 71-ąją minutę po „Aston Villa“ surengtos kontratakos saugas Ashley Youngas iš toli pažeme mušė greta virpsto.

79-ąją minutę Mančesterio futbolininkai surengė žaibišką ataką. Portugalų žvaigždė C.Ronaldo iš dešiniojo krašto pasiuntė kamuolį po keitimo pasirodžiusiam puolėjui Wayne`ui Rooney „tiesiai ant lėkštutės“, bet anglas būdamas patogiojo situacijoje nestabdydamas kamuolio mušė virš vartų.

Vis tik „Man Utd“ klubo sunkios pastangos pralaužti ledus Birmingemo gynyboje davė vaisių. 81-ąją minutę R.Giggsas iš kairiojo krašto pažeme perdavė kamuolį link tolimojo virpsto, ir jaunasis C.Ronaldo slysdamas iš kelių metrų nukreipė kamuolį į vartus.

Martino O‘Neillo vadovaujami „Villa“ žaidėjai dar nenorėjo nuleisti rankų. 86-ąją minutę komandos kapitonas Garethas Barry skersavo kamuolį į baudos aikštelę, ir laisvas paliktas jaunas gynėjas Craigas Gardneris „Man Utd“ ekipos laimei galva mušė virš vartų.

Likus žaisti kelias minutes visi klaustukai buvo nuimti. Mančesterio ekipa surengė greitą ataką, C.Ronaldo bandymas iš dešinio krašto perduoti kamuolį buvo nesėkmingas, bet kamuolys atsimušęs nuo gynėjo atsidūrė po anglo W.Rooney kojomis, kuris vienu lietumu ore nestabdant pasiuntė jį į apatinį vartų kampą.

Kitose rungtynėse FA Taurės čempionų titulą ginantis Londono „Chelsea“ klubas namuose minimaliu rezultatu 1-0 privertė pasiduoti žemesnėje lygoje rungtyniaujantį „Queens Park Rangers“ klubą.

Pergalingas įvartis krito 28-ąją minutę, kai „aristokratų“ puolėjas iš Peru Claudio Pizarro smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į virpstą, ir šis atsimušęs pataikė į vartininko Lee Campo nugarą ir atsidūrė vartuose.

Vėliau arti tikslo buvo saugas Shaunas Wirghtas-Phillipsas, bet po jo „šūvio“ iš už baudos aikštelės prieigų kamuolys skriejo virš vartų, o kitas saugas Stevenas Sidwellas iš tolimos distancijos dar kartą pataikė į virpstą.

„Q.P.R“ klubas neturėjo galimybės „Chelsea“ sukelti daugiau problemų, nors turėjo vieną išpuolį, kai po keitimo pasirodęs Patrickas Agyemangas būdamas geroje pozicijoje smūgiavo tiesiai į rankas portugalui Hilario.

19‘ [0 – 1] Paul Scharner

56‘ [0 – 2] Paul McShane (į savus vartus)

„Chasetown“ 1 – 3 „Cardiff“

17‘ [1 – 0] Kevin Ncnaughton ( į savus vartus)

90‘ [5 – 2] Dean Morgan

87’ Tony Roberts („Southend“ vartininkas) pašalintas iš aikštės

„Swansea“ 1 – 1 „Havant & W'looville“

74‘ [1 – 0] Andy Robinson

87‘ [1 – 1] Rocky Baptiste