"Wild" gretose pasižymėjo Kimas Johnssonas.

Vakarų konferencijoje ir absoliučioje lygos įskaitoje pirmaujantis "Red Wings" klubas turi 55 taškus po 36 rungtynių. "Wild" (42 tšk./35 rungt.) Vakarų konferencijoje užima ketvirtąją vietą.

Antrąją pergalę absoliučioje įskaitoje užimanti "Ottawa Senators" komanda namuose po pratęsimo 3:4 (2:1, 1:1, 0:1; 0:1) nusileido "Chicago Blackhawks" ekipai.

Pergalingą įvartį 3-iąją pratęsimo minutę įmušė Jonathanas Toewsas. Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Martinas Lapointe, Brentas Seabrookas ir Patrickas Sharpas.

Otavos komandai du įvarčius pelnė Dany Heatley, vieną - Deanas McAmmondas.

Rytų konferencijos lyderės "Senators" komandos sąskaitoje - 48 taškai po 34 rungtynių. "Blackhawks" (36/34) Vakarų konferencijoje užima dešimtąją vietą.