Gražiausia dienos dvikova vyko Saragosoje, kur vietos "Zaragoza" jau šeštą minutę Diego Milito įvarčio išsiveržė į priekį, bet per kitas 9 minutes leido Barselonos "Espanyol" futbolininkams įmušti net tris kartus ir atsiliko 1:3.

Antrojo kėlinio pradžioje "Zaragoza" padėtį dar labiau sukomplikavo Peterio Luccino gauta raudona kortelė, tačiau svečiams nepavyko padidinti savo persvaros ir šeimininkai per paskutines keturias minutes sugebėjo išplėšti dramatiškas lygiąsias - po dviejų argentiniečio D. Milito perdavimų pasižymėjo brazilas Ricardo Oliveira.

Ne tokia rezultatyvi, tačiau kitaip pasižymėjusi dvikova vyko Madride, kur susikovė du vietos klubai - "Atletico" ir "Getafe". Rungtynėse netrūko įdomių žaidybinių momentų, bet jos labiausiai išsiskyrė tuo, kad arbitras parodė net keturiolika geltonų kortelių, iš kurių šešios virto pašalinimais iš aikštės, ir vieną raudoną kortelę.

Vienintelį mačo įvartį 20-ą minutę įmušė "Atletico" snaiperis Diego Forlanas, o susitikimo pabaigoje, komandoms žaidžiant 9 prieš 9, "Getafe" vartus buvo priverstas ginti gynėjas Cosminas Contra, nes po Roberto Abbondanzieri pašalinimo iš aikštės svečiai keitimų nebeturėjo.

Vėliausiose dienos rungtynėse "Barcelona" priemė priešpaskutinėje vietoje esantį La Korunjos "Deportivo" ir jau nuo trečios minutės buvo priversta vytis varžovus - įspūdingu smūgiu iš toli pasižymėjo buvęs katalonų klubo žaidėjas Cristianas.

Visgi 41-ą minutę tas pats Cristianas baudos aikštelėje pargriovė Andresą Iniestą ir 11 metrų baudinį realizavo bei rezultatą išlygino Ronaldinho, o pergalę šeimininkams lėmė 74-ą minutę pasižymėjęs Xavi.

"Barca" nugalėjo ir išsaugojo 4 taškų atsilikimą nuo "Real", o taip pat įsitvirtino antroje vietoje, nes iki šiol šia pozicija su Katalonijos klubu dalijęsis "Villarreal" savo aikštėje netikėtai nusileido turnyrinės lentelės apačioje besikapstančiam Sevilijos "Betis".

Sekmadienio rungtynių statistika:

"Racing Santander" 3 - 1 "Mallorca"

11' [0 - 1] Pierre Webo

19' [1 - 1] Jorge Lopez

30' [2 - 1] Aldo Duscher

83' [3 - 1] Pedro Munitis

22' Pierre Webo ("Mallorca"), 32' Oscar Serrano ("Racing") pašalinti iš aikštės.

"Almeria" 1 - 0 "Valladolid"

76' [1 - 0] Alvaro Negredo

"Zaragoza" 3 - 3 "Espanyol"

6' [1 - 0] Diego Milito

8' [1 - 1] Raul Tamudo

11' [1 - 2] Valdo

15' [1 - 3] Pablo Zabaleta

86' [2 - 3] Ricardo Oliveira

90' [3 - 3] Ricardo Oliveira

49' Peter Luccin ("Zaragoza") pašalintas iš aikštės

"Sevilla" 3 - 1 "Murcia"

4' [1 - 0] Luis Fabiano

58' [2 - 0] Enzo Maresca (11 m b.)

66' [2 - 1] Fernando Baiano

90' [3 - 1] Luis Fabiano

"Villarreal" 0 - 1 "Betis"

9' [0 - 1] Capi

"Levante" 0 - 2 "Recreativo"

38' [0 - 1] Javier Camunas

54' [0 - 2] Jesus Vazquez

"Atletico" 1 - 0 "Getafe"

20' [1 - 0] Diego Forlan

65' Sergio Aguero ("Atletico"), 72' Lucas Matias Licht ("Getafe"), 75' Roberto Abbondanzieri ("Getafe"), 77' Jose Antonio Reyes ("Atletico") pašalinti iš aikštės.

"Barcelona" 2 - 1 "Deportivo"

3' [0 - 1] Cristian

41' [1 - 1] Ronaldinho (11 m b.)

74' [2 - 1] Xavi

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)